Sukcesy - rok szkolny 2003/2004


  • IX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST 2003 z języka angielskiego
    - Aneta Zielińska
  • XII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST 2003 z języka angielskiego
    - Olga Kurzewska
  • XIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST 2003 z języka angielskiego
    - A. Rumińska
  • II miejsce w województwie i XI w kraju w ogólnopolskim konkursie Omnibus humanistyczny - A. Zińczuk
  • Wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego o Laur "Gościa Niedzielnego - Julia Kurzewska
  • 15 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik matematyczny
    - R. Sumisławski
  • 15 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik matematyczny
    - A. Antasik
  • 15 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik matematyczny
    - R. Styrna
  • II miejsce na Pierwszym Przeglądzie Wrocławskich Chórów Szkolnych
  • 18 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik humanistyczny
    - A.Zińczuk
  • Wyróżnienie w Konkursie Krótkich Form Teatralnych - koło teatralne
  • Wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Dziennikarskim "Współczesny Wrocław" - W. Chmura
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim " I ty możesz być poetą"
    - A.Zińczuk
  • Wyróżnienie drużynowo w Konkursie Twórczości Prośrodowiskowej
  • 17 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym
    MAT 2004 - R. Sumisławski
  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kangur matematyczny
    - Rafał Sumisławski
  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kangur matematyczny
    - Aleksander Antasik
  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kangur matematyczny
    - Monika Matysaszczyk
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur matematyczny
    - Patrycja Leśniewska
  • I miejsce w Mistrzostwach dzielnicy Krzyki w piłce siatkowej chłopców - dwójki
  • II miejsce w Mistrzostwach dzielnicy Krzyki w piłce siatkowej dziewcząt - dwójki
  • IV miejsce w Mistrzostwach dzielnicy Krzyki w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dwójek chłopców
  • XVI miejsce w XIII Międzynarodowym Turnieju Szermierczym Dzieci
    Challenge VITTI - Kaja Osowska
  • III miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie "Zdrowie szansą na sukces"
  • Nagroda za najlepszą kreację aktorską na V Forum Teatrów Szkolnych - Agnieszka Masior
  • Wyróżnienie w I Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej "Młodzi ekolodzy
    - nadzieją na czystość Ziemi" - Jakub Pawłowski
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim - K. Jankowska,
    K. Janowska
  • I miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie "Mała Corrida 2004"
  • wyróżnienie dla gazetki szkolnej "Pinezki" w Międzyszkolnym konkursie
    "Z astmą i alergią można żyć".
 
POWRÓT