Sukcesy - rok szkolny 2004/2005
 

  • I miejsce w województwie dolnośląskim i XV miejsce w kraju w konkursie matematycznym Alfik 2004 - Rafał Sumisławski
  • MISTRZ LOK WROCŁAWIA W INFORMATYCE w grupie szkół podstawowych
    - Adam Jankowski
  • IV miejsce w Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej Wrocławia i Powiatu Wrocławskiego
    w Informatyce - Łukasz Kościuk
  • II miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej
    w Informatyce - drużyna SP23
  • IV miejsce w konkursie j. angielskiego Multitest - Zuzanna Kusznir
  • XIII miejsce w konkursie j. angielskiego Multitest - Kaja Borzemska
  • VIII miejsce w konkursie j. polskiego Multitest - Ignacy Świętek
  • III miejsce drużynowo- mistrzostwa dzielnicy w minikoszykówce dziewcząt
  • 15 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie Alfik humanistyczny 2004 - Filip Świętek
  • 32 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie Alfik humanistyczny 2004 - Dawid Kochański
  • 44 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie Alfik humanistyczny 2004 - Kinga Bartnik
  • 53 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie Alfik humanistyczny 2004 - Bogumił Leszek Siwoń
  • 16 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Aleksander Antasik
  • 18 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Rafał Sumisławski
  • 25 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Radosław Styrna
  • 29 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Ignacy Świętek
  • 42 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Agata Dyła
  • 44 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Krzysztof Bogaczyk
  • 57 miejsce w województwie dolnośląskim w ogólnopolskim konkursie matematycznym
    MAT 2005 - Michał Grochntz
  • Laureat II etapu Wrocławskiego Konkursu Matematycznego - Agnieszka Billewicz
  • Laureat II etapu Wrocławskiego Konkursu Matematycznego - Rafał Sumisławski
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym pt. "Zabawa w origami"
    - Sylwia Marchwińska, Asia Lipka, Aleksandra Buczek, Wojciech Gołębiowski,
    Mikołaj Żurawski
  • III miejsce w X Konkursie "Moja mała ojczyzna" za pracę: "Mój tato
    - korespondentem TV w Iraku" - Jacek Żukowski
  • II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Dziennikarskim "Współczesny Wrocław"
    - Wojciech Chmura
  • II miejsce w konkursie "Przyroda w mieście" zorganizowanym przez Wydział Środowiska
    i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia - szkolne koło ekologiczne
  • I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Niemieckojęzycznej
    oraz Anglojęzycznej Literatury Dziecięcej - Maja Charatonik
  • Laureat I stopnia Wrocławskiego Konkursu Matematycznego - Rafał Sumisławski
  • 7 miejsce w województwie i 34 w kraju w ogólnopolskim konkursie humanistycznym Omnibus 2005 - Aleksander Antasik
  • 39 miejsce w województwie i 237 w kraju w ogólnopolskim konkursie humanistycznym Omnibus 2005 - Filip Świętek
  • Wyróżnienie dla teatrzyku kl.I-III "Lelum Polelum" w VI Szkolnym Przeglądzie Małych
    Form Teatralnych pod hasłem "Mam dziś w planie czytanie"
  • Nagroda za kreację aktorską na VI Szkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych
    - Paulina Abulewicz
  • Nagroda za kreację aktorską na VI Szkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych
    - Weronika Duda
  • 13 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego Albus 2005
    - Ignacy Świętek
  • 7 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Filip Świętek
  • 7 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Adam Woźniak
  • 10 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Aleksander Antasik
  • 10 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Aleksander Derecki
  • 11 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Olga Kurzewska
  • 12 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Rafał Sumisławski
  • 14 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Aneta Zielińska
  • 14 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Agnieszka Billewicz
  • 14 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Filip Jaworski
  • 14 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Ignacy Świętek
  • 15 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Adam Jankowski
  • 15 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus 2005
    - Jacek Krzaczkowski 
POWRÓT