Sukcesy - rok szkolny 2007/2008
 

  • Dagna Budakiewicz otrzymała roczne stypendium Prezydenta Wrocławia
    w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego za osiąganie doskonałych wyników w nauce.
  • MISTRZOWIE DZIELNICY KRZYKI WICEMISTRZOWIE WROCŁAWIA, SREBRNI MEDALIŚCI MISTRZOSTW STREFY WROCŁAWSKIEJ W listopadzie odbyły się rozgrywki w koszykówce chłopców. Reprezentacja Naszej Szkoły w składzie:
    P. Kuriata, T. Hawryliszyn, K. Ostrowski , M. Sójka, T. Majowski, P. Paprocki,
    P. Zwolak, M. Chmielewski, M. Lewera, Ł. Dubniański, M. Szymański, J. Zadrożny,
    P. Niedźwiecki zdobyła Tytuł Mistrza Dzielnicy Krzyki, Wicemistrza Wrocławia
    oraz wywalczyła srebrne medale Mistrzostw Strefy Wrocławskiej.
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego Multitest:
    7 miejsce zajęła Dagna Budakiewicz z kl. 5a,
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego Multitest:
    13 miejsce zajęli: Adrianna Jacek z kl. 5a i Łukasz Tarasiewicz z kl. 5a
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego Multitest:
    14 miejsce zajęła Izabela Jasion z kl. 5a.
  • Adrianna Jacek z klasy 5a awansowała do etapu finałowego wojewódzkiego konkursu "zDolny Ślązaczek".
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego Olimpus zimowy:
    9. miejsce zajęła Alicja Idzior z kl. 5b,
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego Olimpus zimowy:
    10. miejsce zajęła Dagna Budakiewicz z kl. 5a
  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny MIX:
    10 miejsce zajęła Anna Sadowska z kl. 4a
  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny MIX:
    12 miejsce zajęła Dagna Budakiewicz z kl. 5a.
  • Ogólnopolski Konkurs Omnibus Humanistyczny 3 lokatę zdobyły: Anna Sadowska
    z kl. 4a i Dagna Budakiewicz z kl. 5a.
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego „Panda”: 7. miejsce zajęła Katarzyna Tarasiewicz z klasy 4a,
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego „Panda”: 9. miejsce zajęła Hanna Gawron
    z klasy 4a
  • Ogólnopolski konkurs z j. polskiego „Panda”: 9. miejsce zajęła Dagna Budakiewicz z klasy 5a.
  • W ogólnopolskim konkursie z j. polskiego „Sezam” 9. miejsca zajęły: Joanna Szeląg z kl. 4a i Dagna Budakiewicz z kl. 5a - dyplomy wyróżnienia.
  • W ogólnopolskim konkursie „Alfik humanistyczny” laureatką została Dagna Budakiewicz z kl. 5a, zajmując 1 miejsce w województwie i 4 miejsce w Polsce. Dyplomy uznania za 2 lokatę otrzymali: 
    Anna Sadowska z kl. 4a - 5 miejsce w województwie i 96 w kraju,
    Przemysław Zdych z kl. 6a - 11 miejsce w województwie i 103 w kraju, 
    Michał Książyk z kl. 6a - 16 miejsce w województwie i 133 w kraju,
    Dyplomy uznania za 3 lokatę otrzymały:
    Hanna Gawron z kl. 4a - 62 miejsce w województwie i 662 w kraju,
    Aleksandra Warzocha z kl. 4a - 85 miejsce w województwie i 879 w kraju,
    Joanna Szeląg z kl. 4a - 92 miejsce w województwie i 971 w kraju,
    Kinga Bartniak z kl. 6b - 108 miejsce w województwie i 860 w kraju.
  • Hanna Gawron z klasy 4a została laureatką ogólnopolskiego konkursu na "Opowiadanie ze smokiem"
  • Adrianna Jacek z klasy 5a została laureatką V Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego "zDolny Ślązaczek".
POWRÓT