Sukcesy - rok szkolny 2011/2012

Wyniki konkursu
Zakończył się trwający od września konkurs na "Najlepszego Sportowca Szkoły". W konkursie brało udział 98 uczniów naszej szkoły, oceniano zarówno wyniki sportowe jak i również wyniki w nauce.

Międzyszkolny Konkurs Literacki
Agnieszka Nawój - uczennica klasy 3 b - zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Baśń ekologiczna" w kategorii klas I-III.
  m.zinczuk     11-06-2012 20:05
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy w Berlinie.
Aniela Reus - II miejsce
Weronika Kadys - V miejsce
  j.dzikowski     10-06-2012 23:24
  Laureaci Konkursu Polonica Oxford Plus - 7. edycja
Oliwia Gładysz z klasy 4b została laureatką V stopnia, uzyskując 80 punktów na 100 możliwych.
Jan Pytel z klasy 4a został laureatem IV stopnia, uzyskując 84 punkty na 100 możliwych.
  m.zinczuk     31-05-2012 14:07
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus - sesja wiosenna
1. miejsce zajęła Paulina Wasiluk z kl. 5a
8. miejsce zajęła Agnieszka Kiedik z kl. 5a
8. miejsce zajął Jan Pytel z kl. 4b
9. miejsce zajęła Maria Szczygieł z kl. 5a
  m.zinczuk     28-05-2012 19:41
  "Wrocławska Młodzież Recytuje Wiersze Wrocławskich Poetów"
17 maja w Bibliotece przy Bulwarze Ikara odbył się drugi międzyszkolny etap konkursu recytatorskiego w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia. Jaś Pytel z klasy 4a otrzymał wyróżnienie. Gratulacje :)
  i.michalska     22-05-2012 13:29
  Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szermierce.
We Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w szermierce w turnieju indywidualnym Małgorzata Dyrkacz i Aniela Reus wywalczyły brązowe medale, 5 miejsce zajęła Weronika Kadys. W turnieju drużynowym Dominika Wieczerzak i Katarzyna Mojka zdobyły pierwsze miejsce. Srebrne medale zdobyły Aniela Reus, Weronika Kadys, Wiktoria Kudaj, Małgorzata Dyrkacz. W kategorii chłopców Artur Krzyżyński, Adam Cygankiewicz, Mikołaj Dyblik zdobyli trzcie miejsce.
  j.dzikowski     20-05-2012 17:53
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy w Świdnicy.
W Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Świdnicy Adam Cygankiewicz zajął 3 miejsce, Artur Krzyżyński 5 miejsce, Agata Wróblewska 5 miejsce, Weronika Kadys 6 miejsce.
  j.dzikowski     20-05-2012 17:43
  Konkurs
W konkursie "Pomagamy sobie wzajemnie" Małgorzata Dyrkacz, Artur Krzyżyński, Jakub Dębowski, Zuzanna Szatkowska, Aleksandra Merończyk, Michał Jacek zajęli IV miejsce.
  j.dzikowski     20-05-2012 17:38
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu z j. polskiego Omnibus
Zuzanna Wełeszczuk z kl. 4b zajęła 2.miejsce w województwie i 9. miejsce w kraju.
Joanna Sobińska z kl. 4b zajęła 13. miejsce w województwie i 213. miejsce w kraju.
Zuzanna Szatkowska z kl. 5a zajęła 7. miejsce w województwie i 38. miejsce w kraju.
  m.zinczuk     16-05-2012 18:46
  Kangur Matematyczny - klasy III
Wyróżnienia w tegorocznym Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" otrzymali:
  Konkurs
Laureatką szkolnego konkursu dla klas 0-3 "Jakie to zwierzę?" została Weronika Nawój z klasy 1 a.
  7 miejsce naszej reprezentacji
Reprezentacja Szkoły chłopców w tenisie stołowym w Finale strefy Wrocław na 21 szkół biorących udział w finale zajęła wysokie 7 miejsce.
Skład : Jakub Dębowski, Oskar Madej, Marcin Isko oraz Dominik Wilczek

Gratulacje !!!
  t.wilczek     13-03-2012 14:29
  I miejsce w Finale Strefy Centrum
Reprezentacja Szkoły klas 5-6 w tenisie stołowym w mocno obsadzonym turnieju (12 szkół) zajęła 1 miejsce.
W turnieju grali :Jakub Dębowski , Oskar Madej oraz Marcin Isko
GRATULACJE !!!
  t.wilczek     24-02-2012 15:32
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus - sesja zimowa
  III miejsce w Finale Mistrzostw Wrocławia
Reprezentacja Szkoły w koszykówce klas 5-6 zdobyła III miejsce w Finale Mistrzostw Wrocławia.
Szkołę reprezentowali w całych rozgrywkach: Galicki Aleksander, Woźniak Jakub, Tomaszewski Maciej,Wilczek Dominik, Isko Marcin, Słociak Jacek, Kociełowicz Szymon, Krawczyński Maksymilian, Zdych Paweł, Dębowski Jakub, Madej Oskar, Lewandowski Filip, Nadolny Jakub, Marszałek Andrzej.
Opiekunami byli Jarosław Dzikowski, Tomasz Wilczek.

SERDECZNE GRATULACJE !!!
  t.wilczek     15-02-2012 19:18
  SP - 23 w 4 najlepszych szkół Wrocławia w koszykówce chłopców
Reprezentacja Szkoły klas 5-6 w koszykówce dotarła do Finału rozgrywek.
Skład : Maksymilian Krawczyński,Jakub Wożniak, Dominik Wilczek ,Paweł Zdych, Marcin Isko, Jakub Nadolny, Jacek Słociak, Filip Lewandowski, Oskar Madej, Szymon Kociełowicz, Aleksander Galicki, Jakub Dębowski
  t.wilczek     10-02-2012 14:53
  Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny
Karina Kuriata z kl. 6b zajęła 7. miejsce w województwie i 91. miejsce w kraju
Zuzanna Szatkowska z kl. 5a zajęła 40. miejsce w województwie i 447. miejsce w kraju
Maria Szczygieł z kl. 5a zajęła 46. miejsce w województwie i 501. miejsce w kraju.
  m.zinczuk     06-02-2012 15:20
  Szkolny Konkurs Recytatorski
Uczniowie naszej szkoły z klas młodszych i starszych 13 stycznia uczestniczyli w szkolnym konkursie recytatorskim w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia "Wrocławska Młodzież Recytuje Wiersze Wrocławskich Poetów".

Laureatka Multitestu z j. polskiego
Paulina Wasiluk z klasy 5a została laureatką ogólnopolskiego konkursu z j. polskiego Multitest, zajmując 4. miejsce.
  m.zinczuk     16-12-2011 15:12
  SP-23 w gronie 12 najlepszych szkół Wrocławia
Reprezentacja klas 6 w składzie
Maksymilian Krawczyński , Jakub Wożniak , Dominik Wilczek , Paweł Zdych , Marcin Isko , Aleksander Galicki , Jacek Słociak , Maciej Tomaszewski, Łukasz Styburski , Paweł Jędrysiak
awansowała do turnieju finałowego w mini siatkówce "4" .
GRATULUJEMY !!!
  t.wilczek     08-12-2011 15:21
  Laureatki Konkursu Polonica Oxford Plus
Oliwia Gładysz z klasy 4b została laureatką III stopnia, uzyskując 88 punktów na 100 możliwych.
Paulina Wasiluk z klasy 5a została laureatką III stopnia, uzyskując 88 punktów na 100 możliwych.
  m.zinczuk     24-11-2011 15:36
  Zawody w koszykówce.
W Mistrzostwach Strefy Centrum w koszykówce Monika Bronowicz, Hanna Franckiewicz, Karolina Kędra, Agnieszka Kiedlik, Aleksandra Nowak, Katarzyna Wysłobocka, Adrianna Budakiewicz, Julia Suchowierska, Zuzanna Szatkowska, Adrianna Szymborska, Paulina Wasiluk, Urszula Hołubowska, Katarzyna Mosoń, Hanna Gamoń zdobyły I miejsce.
  j.dzikowski     16-11-2011 08:50
W Mistrzostwach Strefy Centrum w koszykówce Maksymilian Krawczyński, Jakub Woźniak, Dominik Wilczek, Paweł Zdych, Marcin Isko, Jakub Nadolny, Jacek Słociak, Filip Lewandowski, Oskar Madej, Maciej Tomaszewski, Jakub Dębowski, Szymon Kociełowicz, Aleksander Galicki zajęli II miejsce.
  j.dzikowski     16-11-2011 08:44
  21 BIEG SOLIDARNOŚCI WE WROCŁAWIU
W SOBOTĘ 3 WRZEŚNIA 2011r. W BIEGU NA DYSTANS 1 km. BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. BYLI TAKŻE TRZEJ UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY. ZAJĘLI ZASZCZYTNE MIEJSCA NA PODIUM.
ZWYCIĘZCĄ BIEGU NA 100m., W KATEGORII CHŁOPCY 9-LETNI ZOSTAŁ MATEUSZ MOJKA -UCZEŃ KLASY III B. TO JUŻ KOLEJNE- 4 ZWYCIĘSTWO MATEUSZA !!!
IV MIEJSCE W KATEGORII CHŁOPCY 7-LATKI ZAJĄŁ UCZEŃ KLASY I B ADRIAN MOJKA
III MIEJSCE W KATEGORII CHŁOPCY 10-LATKI ZAJĄŁ ARTUR KRZYŻYŃSKI-UCZEŃ KLASY IV A