Sukcesy - rok szkolny 2013/2014
 
  AGATA WRÓBLEWSKA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI !
W Mistrzostwach Polski Młodzików w szpadzie Agata Wróblewska zajęła II miejsce. W konkurencji drużynowej Artur Krzyżyński - V miejsce, Weronika Kadys VIII miejsce.
  j.dzikowski     15-06-2014 20:54
  Mistrzostwa Wrocławia w siatkówce klas IV
III miejsce :Abulewicz Mateusz, Kocięcki Jędrzej, Luty Bartosz, Pawełka Juliusz Sawicki Jakub, Siembiga Wojciech.
  j.dzikowski     15-06-2014 20:49
  Wyniki konkursu matematycznego-" Olimpus" - sesja wiosenna

Jan Blew – 7. Miejsce i dyplom laureata
Agnieszka Nawój- 15 miejsce i dyplom laureata
Natalia Greber- 15 miejsce i dyplom laureata
Mateusz Mojka- 16 miejsce

  a.haszto     12-06-2014 14:12
  „Gry gimnazjalne” - konkurs matematyczno- językowy
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział we Wrocławskim konkursie matematyczno – językowym organizowanym przez Gimnazjum na Orzechowej , „Gry gimnazjalne”– nasza drużyna zajęła I miejsce w tym konkursie. Skład drużyny: Joanna Sobińska, Artur Krzyżyński, Jan Pytel, Agata Wróblewska, Oliwia Gładysz, Jolanta Dębska, Zuzanna Wełeszczuk, Adam Jędrzejkowski

Gratuluję !
  a.haszto     12-06-2014 14:08
  Konkurs
I etap - szkolny konkursu „Matematyka i ekonomia dla klas 5-6” odbył się 28.04.2014, wzięło w nim 28 uczniów, punktacja była bardzo wyrównana, co świadczy o dobrym przygotowaniu większości uczniów. Po dogrywkach wyłoniliśmy drużynę trzy osobową do drugiego etapu.
II etap konkursu Matematyka i ekonomia (11.04.2014)
Szkołę reprezentowali: Joanna Sobińska, Artur Krzyżyński i Tomasz Pachnowski
14.04.2014r. – odbyła się dogrywka gdzie nasi uczniowie dzielnie walczyli o udział w finale, niestety w tym roku nie udało się, chociaż dzieliła ich różnica 1 punkta.
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie za rok :)
  a.haszto     12-06-2014 14:05
  Wyniki konkursu:" MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI W OBRONIE POLSKI I EUROPY"
W Międzyszkolnym Konkursie z cyklu "Wielcy Polacy w dziejach Ojczyzny - Marszałek Józef Piłsudski w obronie Polski i Europy" brali udział uczniowie naszej szkoły.
II miejsce w kategorii prace literackie zdobyła Lena Podwika.
W kategorii prace plastyczne - kolor wyróżnienie otrzymała Weronika Krauze.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy :)
  i.michalska     08-06-2014 17:23
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego Albus 2014
3. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 4b
7. miejsce zajęła Julia Górska z klasy 4b
8. miejsce Anna Niewolik z klasy 4b
12. miejsce zajęła Joanna Sobińska z klasy 6b
  m.zinczuk     06-06-2014 15:43
  Laureaci ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego Sowa 2014
7. miejsce zajął Piotr Wdowczyk z klasy 4b
8. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 4b
9. miejsce zajął Jan Iżuk z klasy 4a
10. miejsce zajął Marcin Muszkieta z klasy 6b
  m.zinczuk     06-06-2014 15:43
  MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W SIATKÓWCE KL IV
II miejsce: Abulewicz Mateusz, Kocięcki Jędrzej, Luty Bartosz, Pawełka Juliusz Sawicki Jakub, Siembiga Wojciech.
  j.dzikowski     04-06-2014 14:01
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Radlinie
Agata Wróblewska - II miejsce
  j.dzikowski     27-05-2014 16:31
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego EDI Panda
3. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 4b
9. miejsce zajęła Matylda Pietryga z kl.4a
  m.zinczuk     23-05-2014 15:43
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus - sesja wiosenna
7. miejsce zajął Jan Pytel z klasy 6a
8. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 4b
10. miejsce zajęła Matylda Pietryga z klasy 4a
12. miejsce zajęła Karolina Bacała z klasy 4b
13. miejsce zajęła Julia Górska z klasy 4b
  m.zinczuk     23-05-2014 15:35
  Wyniki konkursu matematycznego KANGUR 2014
KLASA 4
MICHAL KOCISZEWSKI -100.75 pkt - wyróżnienie
BAUCZ PIOTR - 94.50 pkt - wyróżnienie
ZUZANNA KURNICKA - 92.50 pkt - wyróżnienie
STYS ADAM - 90.75 pkt - wyróżnienie

KLASA 5
ZUZANNA JANIAK - 101.50 pkt - wyróżnienie
DUDZIAK MACIEJ - 98.75 pkt - wyróżnienie
NAWOJ AGNIESZKA - 95.00 pkt - wyróżnienie

KLASA 6
KRZYZYNSKI ARTUR - 128.75 pkt - wyróżnienie
DYBLIK MIKOLAJ - 112.50 pkt - wyróżnienie
  j.kurnicka     18-05-2014 22:11
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy w Krakowie
Agata Wróblewska - VII miejsce
  j.dzikowski     18-05-2014 18:18
  Wrocławska Olimpiada Młodzieży - szermierka
Artur Krzyżyński - I miejsce
Agata Wróblewska, Aniela Reus - III miejsce
Weronika Kadys - V miejsce
  j.dzikowski     18-05-2014 18:14
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego Galileo 2014
Laureatkami zostały:

Anna Niewolik z klasy 4b zajęła 8. miejsce
Karolina Bacała z klasy 4b zajęła 9. miejsce
Pola Marcińczka z klasy 6b zajęła 9. miejsce
Zuzanna Wełeszczuk z klasy 6b zajęła 10. miejsce

Wyróżnienia otrzymały:

Oliwia Gładysz z klasy 6b zajęła 13. miejsce
Martyna Zielińska z klasy 6b zajęłą 13. miejsce
  m.zinczuk     23-04-2014 17:02
  Bautzen - Niemcy
Agata Wróblewska zwyciężyła w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Bautzen, Niemcy. Kasia Mojka zajęła elf platz.:)
  j.dzikowski     14-04-2014 09:27
  Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus sesja zimowa
Adam Styś z klasy 4a zajął 9. miejsce.
  m.zinczuk     04-03-2014 19:08
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu z matematyki Olimpus- sesja zimowa
Jan Pytel - 7 miejsce i dyplom laureata
Artur Krzyżyński- 7 miejsce i dyplom laureata
Piotr Wdowczyk- 9 miejsce i dyplom laureata
Adam Styś- 10 miejsce i dyplom laureata
Agnieszka Nawój- 10 miejsce i dyplom laureata
  a.haszto     04-03-2014 11:22
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny
Dobre wyniki w konkursie ( co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia) uzyskali:

Robert Rubaszek z kl. 4a zajął 12. miejsce w województwie i 96. w kraju
Julia Górska z kl. 4b zajęła 17. miejsce w województwie i 137. w kraju.
  m.zinczuk     03-03-2014 18:08
  PUCHAR EUROPY - SZERMIERKA
Agata Wróblewska uczennica klasy 6a, dzięki bardzo dobrym wynikom sportowym w obecnym sezonie, zakwalifikowała się do Pucharu Europy w szpadzie do lat 17.
  j.dzikowski     11-02-2014 09:59
  Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z języka polskiego Pionier 2013
11. miejsce zajęła Oliwia Gładysz z klasy 6b
14. miejsce zajął Jan Pytel z klasy 6a
15. miejsce zajęła Julia Górska z klasy 4b
15. miejsce zajął Adam Styś z klasy 4a.
  m.zinczuk     10-02-2014 20:03
  „Magia Słowa” Międzyszkolny Konkurs Teatralno - Recytatorski
13 stycznia 2014r. Julia Górska zdobyła III miejsce w Międzyszkolnym
Konkursie Teatralno- Recytatorskim „Magia Słowa”.
Konkurs związany był twórczością Juliana Tuwima, a przebiegał pod patronatem K. Imieli dyrektora Teatru Muzycznego Capitol.
Gratulujemy :)
  i.michalska     29-01-2014 14:23
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu z j. polskiego Dyktando (nie tylko) dla mistrzów
Wyróżnienia zdobyły:
Oliwia Gładysz z klasy 6b zajęła 11. miejsce
Kornelia Ludwikowska z klasy 6b zajęła 11. miejsce
Agnieszka Nawój z klasy 5b zajęła 13. miejsce
  m.zinczuk     28-01-2014 20:37
  Wyniki konkursu matematycznego
7 grudnia troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w finale IX edycji konkursu matematycznego "Koma". Już sam Udział w finale jest sprawą prestiżową, a dodatkowo wszyscy uzyskali bardzo wysoki lub wysoki wynik.
Artur Krzyżyński - laureat konkursu - 6 miejsce (21 pkt)
Jan Pytel (19 pkt)
Zuzanna Wełeszczuk (11 pkt)
Gratuluję !!

  a.haszto     17-01-2014 14:07
  Wyniki międzynarodowego konkursu matematycznego Matematyka.plus
1. Aniela Reus- Laureatka I stopnia z wyróżnieniem 100/100 pkt
2. Artur Krzyżyński - Laureat I stopnia z wyróżnieniem 100/100 pkt
3. Tomasz Pachnowski- Laureat I stopnia 96/100 pkt
4. Joanna Sobińska- Laureatka I stopnia 96/100 pkt
5. Adam Jędrzejkowski- Laureat I stopnia 96/100 pkt
6. Agnieszka Nawój- Laureatka I stopnia 96/100 pkt
7. Jakub Filip- Laureat I stopnia 96/100 pkt
8. Oliwia Gładysz- Laureatka II stopnia 92/100 pkt
9. Mikołaj Dyblik- Laureat II stopnia 92/100 pkt
10. Adam Cygankiewicz- Laureat II stopnia 92/100 pkt
11. Jan Pytel- Laureat II stopnia 92/100 pkt
12. Zuzanna Janiak- Laureatka II stopnia 92/100 pkt
13. Mateusz Mojka- Laureat II stopnia 92/100 pkt
14. Martyna Nowak- Laureatka II stopnia 92/100 pkt
15. Jakub Sawicki- Laureat II stopnia 92/100 pkt
16. Paula Gawron- Laureatka II stopnia 92/100 pkt
17. Sara Pająk- Laureatka III stopnia 88/100 pkt
18. Paweł Walentynowicz- Laureat III stopnia 88/100 pkt
19. Karolina Kaszyca- Laureatka IV stopnia 84/100 pkt
20. Maciej Dudziak- Laureat IV stopnia 84/100 pkt
21. Krzysztof Drąg- Laureat IV stopnia 84/100 pkt
22. Szymon Gronowicz- Laureat IV stopnia 84/100 pkt
23. Leon Lach- Laureat IV stopnia 84/100 pkt
24. Amelia Burnell- Laureat IV stopnia 84/100 pkt

  a.haszto     17-01-2014 13:30
  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA
14 LISTOPADA 2013 ROKU W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA "OLIMPUS".
I MIEJSCE I GRAWEROWANY DYPLOM LAUREATA ZDOBYLI: FILIP STOGA Z KLASY 5 A
I CYPRIAN ZIÓŁKOWSKI Z KLASY III C ORAZ MICHAŁ SZMIDZIŃSKI Z KLASY V A
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY
  i.michalska     15-01-2014 13:40
  Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego EDI Pingwin
9. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 4b.
  m.zinczuk     14-01-2014 17:03
  WROCŁAW MOJE MIASTO
W SZKOLE ODBYŁ SIĘ XXIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O WROCŁAWIU: "WROCŁAW MOJE MIASTO". DO KOLEJNEGO II ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ TRZECH UCZNIÓW:
I MIEJSCE - OLIWKA GŁADYSZ
II MIEJSCE - ZUZANNA WEŁESZCZUK
III MIEJSCE - PIOTR BAUCZ
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA KOLEJNE ETAPY :)
  i.michalska     09-01-2014 15:11
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu matematycznego MULTITEST
2. miejsce i dyplom laureata- Artur Krzyżyński klasa 6
9. miejsce i dyplom laureata- Cyprian Ziółkowski klasa 3
9. miejsce i dyplom laureata- Zuzanna Wełeszczuk klasa 6
10. miejsce i dyplom laureata- Paula Gawron klasa 4
10. miejsce i dyplom laureata- Aniela Reus klasa 6
10. miejsce i dyplom laureata- Mikołaj Dyblik klasa 6
11. miejsce i dyplom wyróżnienia- Agnieszka Nawój klasa 5
12. miejsce i dyplom wyróżnienia- Jan Pytel klasa 6
14. miejsce i dyplom wyróżnienia- Aleksandra Król klasa 4
15. miejsce i dyplom wyróżnienia- Adam Cygankiewicz klasa 6

  a.haszto     03-01-2014 17:16
  Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady matematycznej Olimpus- sesja jesienna
8. miejsce i dyplom laureata - Jan Pytel klasa 6
9. miejsce i dyplom laureata - Jan Blew klasa 4
13. miejsce i dyplom laureata - Artur Krzyżyński klasa 6
15. miejsce i dyplom laureata- Maciej Dudziak klasa 5
  a.haszto     03-01-2014 14:14
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus - sesja jesienna
6. miejsce zajęła Anna Niewolik z klasy 4b
7. miejsce zajęła Julia Górska z klasy 4b
14. miejsce zajęła Matylda Pietryga z klasy 4a
  m.zinczuk     13-12-2013 20:38
  Laureaci Konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica Plus
Oliwia Gładysz z klasy 6b została laureatką I stopnia, uzyskując 96 punktów na 100 możliwych.
Matylda Pietryga z klasy 4a została laureatką III stopnia, uzyskując 88 punktów na 100 możliwych.
Zuzanna Wełeszczuk z klasy 6a została laureatką III stopnia, uzyskując 88 punktów na 100 możliwych.
Kornelia Ludwikowska z klasy 6a została laureatką IV stopnia, uzyskując 84 punkty na 100 możliwych.
Pola Marcińczak z klasy 6a została laureatką IV stopnia, uzyskując 84 punkty na 100 możliwych.
Magdalena Merończyk z klasy 5a została laureatką V stopnia, uzyskując 80 punktów na 100 możliwych.
Martyna Nowak z klasy 5a została laureatką V stopnia, uzyskując 80 punktów na 100 możliwych.
Martyna Zielińska z klasy 6a została laureatką V stopnia, uzyskując 80 punktów na 100 możliwych.
Tomasz Pachnowski z klasy 6a został laureatem V stopnia, uzyskując 80 punktów na 100 możliwych.
Paweł Walentynowicz z klasy 6a został laureatem V stopnia, uzyskując 80 punktów na 100 możliwych.

Gratulujemy!
  m.zinczuk     09-12-2013 19:23
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Gwiazdka ze szpadą"
Agata Wróblewska - III miejsce
  j.dzikowski     01-12-2013 21:41
  Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego Multitest
11. miejsce zajęła Anna Niewolik z klasy 4b
13. miejsce zajęła Matylda Pietryga z klasy 4a
14. miejsce zajął Robert Rubaszek z klasy 4a.
Gratulujemy!
  m.zinczuk     28-11-2013 18:44
  Ogólnopolski Test Ortograficzny
14. miejsce i wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym zdobyła Oliwia Gładysz z klasy 6b.
Gratulujemy!
  m.zinczuk     26-11-2013 17:57
  Koszykówka - Międzynarodowy Turniej w Ostrowie Wielkopolskim
Artur Krzyżyński, WKK - I miejsce.
  j.dzikowski     12-11-2013 22:34
  Koszykówka - "Międzynarodowy Turniej Krasnal Cup 2013"
Artur Krzyżyński, WKK - II miejsce
  j.dzikowski     12-11-2013 22:29
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Puchar Ziem Północnych"
Agata Wróblewska - II miejsce
  j.dzikowski     11-11-2013 16:29
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Dzień Edukacji Narodowej"
Agata Wróblewska - III miejsce
  j.dzikowski     07-10-2013 13:32
  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie.
Aniela Reus, Agata Wróblewska, Artur Krzyżyński - I miejsce
Weronika Kadys - III miejsce
  j.dzikowski     30-09-2013 12:28
POWRÓT