Sukcesy - rok szkolny 2014/2015
 
  Olimpiada matematyczna „ Olimpus”- sesja wiosenna
Cyprian Ziółkowski: 8. miejsce w kraju, laureat
Wojciech Sobiński: 13. miejsce w kraju
Maciej Dudziak: 15. miejsce w kraju
Agnieszka Nawój: 20. miejsce w kraju
Zuzanna Janiak: 20. miejsce w kraju
  a.haszto     13-06-2015 10:59
  Olimpiada matematyczna „ Olimpus”- sesja zimowa
Cyprian Ziółkowski: 3. miejsce w kraju, laureat
Jakub Łabaz: 14. miejsce w kraju
Wojciech Sobiński: 15. miejsce w kraju
Agnieszka Nawój: 16. miejsce w kraju
Weronika Nawój: 19. miejsce w kraju
Piotr Wdowczyk: 19. miejsce w kraju
Piotr Baucz: 20. miejsce w kraju
  a.haszto     13-06-2015 10:58
  Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
Cyprian Ziółkowski: 8. Miejsce i dyplom laureata
Jakub Filip: 11. Miejsce i wyróżnienie
Mateusz Mojka: 12. miejsce, wyróżnienie
Agnieszka Nawój: 12. Miejsce, wyróżnienie
Maciej Dudziak: 14. Miejsce, wyróżnienie
  a.haszto     11-06-2015 22:40
  „Matematyczne Mecze Czwartaków”
Nasi uczniowie w składzie : Cyprian Ziółkowski, Wojciech Sobiński, Piotr Kuśnierz, wzięli udział w finale konkursu międzyszkolnego w SP99.
  a.haszto     11-06-2015 22:39
  Konkurs matematyczno- językowy dla klas szóstych „Gry Gimnazjalne” w Gimnazjum nr 25
Nasza drużyna w składzie: Agnieszka Nawój, Zofia Iżuk, Jakub Filip, Mateusz Mojka, Maciej Dudziak, Jakub Juraszczyk zajęła pierwsze miejsce ! Gratulujemy :)
  a.haszto     11-06-2015 22:38
  Szkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych
1. miejsce: Cyprian Ziółkowski
2. miejsce: Wojtek Sobiński
3. miejsce: Piotr Kuśnierz
  a.haszto     11-06-2015 22:37
  Wyniki w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” 2015
Klasa 2:
Latuszek Jakub- bardzo dobry wynik , 24. miejsce w województwie
Latuszek Filip: wyróżnienie, 56. miejsce w województwie
Konieczna Maja: wyróżnienie, 102. miejsce w województwie
Gronowicz Łukasz: wyróżnienie, 144. miejsce w województwie
Gawron Pola: wyróżnienie, 188. miejsce w województwie
Klasa 3:
Długosz Bartłomiej: wyróżnienie, 220. miejsce w województwie
Klasa 4:
Cyprian Ziółkowski: laureat, 1. miejsce w województwie
Wojciech Sobiński: wyróżnienie, 32. miejsce w województwie
Nawój Weronika: wyróżnienie, 104. miejsce w województwie
Filip Magdalena: wyróżnienie, 159. miejsce w województwie
Kobylańska Kamila: wyróżnienie, 252. miejsce w województwie
Klasa 5:
Aleksandra Król: wyróżnienie, 80. miejsce w województwie
Paula Gawron: wyróżnienie, 120. miejsce w województwie
Michał Kociszewski: wyróżnienie, 132. miejsce w województwie
Jakub Łabaz: wyróżnienie, 196. miejsce w województwie
Piotr Baucz: wyróżnienie, 204. miejsce w województwie
Adam Styś: wyróżnienie, 221. miejsce w województwie
Klasa 6:
Agnieszka Nawój: wyróżnienie, 49. miejsce w województwie
Maciej Dudziak: wyróżnienie, 102. miejsce w województwie
  a.haszto     10-06-2015 22:37
  Wyniki w ogólnopolskim konkursie „Maks matematyczny”
1. miejsce w kraju- Cyprian Ziółkowski
6. miejsce w kraju : Wojciech Sobiński
18. miejsce w kraju : Michał Kociszewski
20. miejsce w kraju: Piotr Wdowczyk
24. miejsce w kraju : Amelia Burnell
29. miejsce w kraju: Jakub Sawicki
  a.haszto     10-06-2015 22:34
  Wyniki w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Mat”
Cyprian Ziółkowski: 1. miejsce w województwie i 3. miejsce w kraju
Agnieszka Nawój: 4. miejsce w województwie i 58. miejsce w kraju
Wojciech Sobiński: 12. miejsce w województwie i 91. miejsce w kraju
Michał Kociszewski: 20. miejsce w województwie
Maciej Dudziak: 28. miejsce w województwie
Weronika Nawój: 37. miejsce w województwie
  a.haszto     10-06-2015 22:32
  Mistrzostwa Polski Młodzików w szermierce
Maciej Gramza - III miejsce
Dominika Batóg - VI miejsce
  j.dzikowski     07-06-2015 12:33
  Ogólnopolski Turniej Szermerczy w Radlinie
Dominika Batóg - V miejsce
  j.dzikowski     24-05-2015 20:52
  Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szermierce
M. Gramza - I miejsce
J. Lachowski, A. Sergiej, P. Spychalski - II miejsce
A. Adamczyk, D. Batóg i D. Matuszewska - II miejsce
  j.dzikowski     21-05-2015 11:20
  Wyniki międzyszkolnego konkursu przyrodniczego " WPISANI W PRZYRODĘ"
I m- Martyna Nowak kl. VI a
II m- Agnieszka Nawój kl. VI b
III m- Maciej Gramza kl. VI a
wyróżnienie
Julia Górska i Jakub Łabaz kl. Vb
  j.kudlek     19-02-2015 19:32
  LAUREACI SZKOLNEGO ETAPU KONKURSU WIEDZY O WROCŁAWIU
Jakub Filip
Agnieszka Nawój
Wojciech Sobiński
  m.krzeminska     06-02-2015 13:54
  Wyniki z ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Alfik matematyczny" 2014
Cyprian Ziółkowski kl. 4 - 1 miejsce w województwie i 1.w kraju 100% poprawnych odpowiedzi , laureat konkursu
Filip Latuszek kl. 2- 54. miejsce w województwie i 403.w kraju 80.83% poprawnych odpowiedzi , dyplom za dobry wynik w konkursie.
Adam Styś kl. 5- 26. miejsce w województwie i 238.w kraju 80% poprawnych odpowiedzi , dyplom za dobry wynik w konkursie.
wysoki wynik uzyskał również
Michał Kociszewski kl. 5- 37. miejsce w województwie i 337.w kraju
  a.haszto     12-01-2015 21:05
  Wyniki konkursu matematycznego "Olimpus"- sesja jesienna
Cyprian Ziółkowski- 4. miejsce i tytuł laureata
Agnieszka Nawój- 14. miejsce i tytuł laureata
Adam Styś- 15. miejsce i tytuł laureata
wysokie wyniki uzyskali również
Jakub Łabaz- 18. miejsce
Wojciech Sobiński- 20. miejsce
  a.haszto     12-01-2015 20:52
  Finał konkursu matematycznego KOMA
W sobotę 6.12.2014r. nasi uczniowie: Agnieszka Nawój, Cyprian Ziółkowski i Jakub Łabaz uczestniczyli w finale konkursu matematycznego "KOMA"- gratuluję udziału, wyniku i zdobytych doświadczeń, zachęcam również do udziału za rok.
  a.haszto     12-01-2015 20:48
  Wyniki z ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Multitest" 2014
Cyprian Ziółkowski- 9. miejsce, laureat
Adam Styś- 14. miejsce, wyróżnienie
wysokie wyniki uzyskali również:
Jakub Łabaz - 16. miejsce
Zuzanna Kurnicka- 19. miejsce
  a.haszto     12-01-2015 20:48
  Finaliści w Maratonie Matematycznym
Agnieszka Nawój- 9. runda
Cyprian Ziółkowski- 6. runda
Aleksandra Król- 3. runda
Karolina Bacała- 3. runda
Zuzanna Janiak- 2. runda

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów- nauczyciele matematyki
  a.haszto     23-09-2014 20:33
POWRÓT