Sukcesy - rok szkolny 2015/2016
 
  Wyniki Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego
9.miejsce zajęła Julia Górska z klasy 6b
15. miejsce (wyróżnienie) zajęła Magdalena Styś z kl. 4a
  m.zinczuk     13-06-2016 20:07
  Laureaci ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego Albus
5. miejsce zajął Jakub Łabaz z kl. 6b
7. miejsce zajęła Magdalena Styś z kl. 4a
8.miejsce zajęła Julia Górska z klasy 6b
9. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z kl. 5a
9. miejsce zajęła Bogna Adamaszek z kl. 5b
10. miejsce zajął Wojciech Sobiński z kl. 5b
11. miejsce zajęła Kamila Kobylańska z kl. 5b
  m.zinczuk     11-06-2016 19:13
  Laureat Konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica Plus
Cyprian Ziółkowski z klasy 5a został laureatem III stopnia, uzyskując 88 punktów na 100 możliwych.
  m.zinczuk     08-06-2016 19:37
  "zDolny Ślązaczek"
Cyprian Ziółkowski finalistą z j. polskiego i matematyki.
Gratulujemy. :)
  j.dzikowski     07-06-2016 08:20
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Panda z języka polskiego
8. miejsce zajął Jakub Łabaz z kl. 6b
9.miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z kl.5a
  m.zinczuk     06-06-2016 17:05
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu "Leon" z języka polskiego
6. miejsce zajęła Magdalena Styś z kl.4a
6. miejsce zajął Piotr Wdowczyk z kl.6b
8. miejsce zajął Jakub Łabaz z kl. 6b
  m.zinczuk     06-06-2016 12:43
  Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Leon" z ortografii
10. miejsce zajęła Magdalena Styś z kl.4a
  m.zinczuk     06-06-2016 12:42
  SP 23 MISTRZEM AGLOMERACJI WROCŁAWSKIEJ W KOSZYKÓWCE !!!
Reprezentanci SP 23 kl.IV-V wywalczyli Mistrzostwo Aglomeracji Wrocławskiej w koszykówce po wspaniałej grze w składzie: Maks Wilczek, Adi Mojka, Wicio Świtoń, Grzesiu Domagała, Kuba Głazowski, Kapi Stoga, Franio Głuchowski, Karolek Kociemski, Filipo Grzesiak, Pawcio Spychalski i Maciek Jarząb !!!
GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA I WALKI DO KOŃCA!!!
  m.sosnowski     05-06-2016 23:08
  2015/2016 Wyniki sprawdzianu uczniów klas VI WG UMIEJETNOŚCI
____________ suma_____język polski___matematyka __język angielski
ODDZIAŁ: A____72.4_______ 76.4________ 67.7_________ 85.9
ODDZIAŁ: B____83.9_______ 86.6 ________ 81.2_________ 96.9
SZKOŁA_______78.2_______ 81.6 ________ 74.6_________ 91.5
WROCŁAW____ 71.3_______ 76.8________ 65.4_________ 80.7
DOLNOŚLĄSKIE_61.5_______ 70.0________ 52.5_________ 71.6

GRATULUJEMY UCZNIOM WYSOKICH WYNIKÓW
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Mirosława Krzemińska
  administrator     24-05-2016 17:36
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus - sesja wiosenna
9. miejsce zajęła Magdalena Styś z klasy 4a
9. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z klasy 5a
9. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 6b
  m.zinczuk     23-05-2016 19:55
  Wyniki Ogólnpolskiej Olimpiady matematycznej "Olimpus"- sesja wiosenna
Laureaci:
1. miejsce- Cyprian Ziółkowski klasa 5a
10. miejsce - Kamila Kobylańska klasa 5b
15. miejsce - Wojciech Sobiński klasa 5b
15. miejsce - Piotr Wdowczyk klasa 6b
  a.haszto     23-05-2016 18:14
  Wyniki międzynarodowego konkursu matematycznego "Kangur"
Klasy drugie:
Wyróżnienia:
SABUK SZYMON- 31. miejsce w województwie
GOLDEMAN MACIEJ- 140. miejsce w województwie
AUGUSTYNOWICZ POLA- 172. miejsce w województwie
ELSNER SZYMON- 197. miejsce w województwie
ZIELIŃSKI HUBERT- 199. miejsce w województwie
PANFIL NATALIA- 228. miejsce w województwie
BADEK WIKTOR- 231. miejsce w województwie
SZAFRAŃSKI FILIP- 231. miejsce w województwie
ŚCIGAJŁO WŁADEK- 269. miejsce w województwie

Klasy trzecie:
Bardzo dobry wynik:
JASEK DOMINIK- 7. miejsce w województwie
LATUSZEK JAKUB- 15. miejsce w województwie

Wyróżnienia:
LATUSZEK FILIP- 106. miejsce w województwie
BOSGAERD JIM- 208. miejsce w województwie

Klasy czwarte:
Wyróżnienia:
GŁUSZAK AMELIA- 127. miejsce w województwie
BARTŁOMIEJ DŁUGOSZ- 189. miejsce w województwie

Klasy piąte:
Laureat:
ZIÓŁKOWSKI CYPRIAN- 3. miejsce w województwie
Bardzo dobry wynik:
SOBIŃSKI WOJCIECH- 14. miejsce w województwie
Wyróżnienie:
JAN LACHOWSKI- 116. miejsce w województwie

Klasy szóste:
Wyróżnienia:
STYŚ ADAM- 60. miejsce w województwie
BAUCZ PIOTR- 65. miejsce w województwie
KOCISZEWSKI MICHAŁ- 141. miejsce w województwie
KRÓL ALEKSANDRA- 154. miejsce w województwie
ŁABAZ JAKUB- 154. miejsce w województwie

  a.haszto     20-05-2016 00:07
  Wyniki w ogólnopolskim konkursie matematycznym Maks
bardzo dobre wyniki otrzymali:
Cyprian Ziółkowski- 2. miejsce w województwie i 7. miejsce w kraju
Jan Lachowski- 6. miejsce w województwie i 27. miejsce w kraju
Wojciech Sobiński- 9. miejsce w województwie i 53. miejsce w kraju
Dobre wyniki otrzymali:
Piotr Kuśnierz- 14. miejsce w województwie i 113. miejsce w kraju
Kamila Kobylańska- 22. miejsce w województwie i 166. miejsce w kraju
  a.haszto     19-05-2016 23:36
  Wyniki Ogólnpolskiej Olimpiady matematycznej "Olimpus"- sesja zimowa
Laureaci:
3. miejsce- Cyprian Ziółkowski kl. 5a
5. miejsce- Wojciech Sobiński kl. 5b
7. miejsce - Ameila Głuszak kl. 4a
9. miejsce- Adam Styś klasa 6a
9. miejsce- Jakub Łabaz kl. 6b
9. miejsce - Michał Kociszewski kl. 6b
  a.haszto     19-05-2016 23:28
  --)-----Wrocławska Olimpiada Młodzieży-----(--
Turniej indywidualny:
Dominika Batóg - I miejsce
Barbara Wnęk - II miejsce
Alicja Kwiecińska - V miejsce
Ania Adamczyk - VI miejsce
Hanna Czaplińska - VIII miejsce
Paweł Spychalski - III miejsce
Cyprian Ziółkowski - VI miejsce

Turniej drużynowy:
Ania Adamczyk, Dominika Batóg, Basia Wnęk, Ala Kwiecińska - I miejsce
Paweł Spychalski, Cyprian Ziółkowski - I miejsce
Hania Czaplińska - II miejsce
Maciej Szurlej, Adam Siergiej, Bartek Kaleciński - II miejsce
  j.dzikowski     08-05-2016 18:38
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego Galileo
1. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 6b
6. miejsce zajęła Magdalena Styś z klasy 4a
12. miejsce, wyróżnienie zdobył Wojciech Sobiński z klasy 5b
12. miejsce, wyróżnienie zdobył Cyprian Ziółkowski z klasy 5a
14.miejsce, wyróżnienie zdobyła Julia Górska z klasy 6b
15.miejsce, wyróżnienie zdobyła Matylda Pietryga z klasy 6a

Gratulujemy!
  m.zinczuk     04-05-2016 21:45
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia
6. miejsce zajęła Katarzyna Ogrodnik z klasy 6b
9. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z klasy 5a
10. miejsce zajął Wojciech Sobiński z klasy 5b
11. miejsce, wyróżnienie zdobyła Amelia Burnell z klasy 6b
14.miejsce, wyróżnienie zdobyła Paula Gawron z klasy 6b
14.miejsce, wyróżnienie zdobyła Kateryna Iwanyuk z klasy 6b
15.miejsce, wyróżnienie zdobyła Aleksandra Król z klasy 6b

Gratulujemy!
  m.zinczuk     04-05-2016 20:47
  --)----- Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Rybnik Cup" -----(--
Maciej Szurlej - 11 miejsce.
Dominika Batóg, Alicja Kwiecińska przegrały walki o wejście do "16".
Ania Adamczyk z przeciwniczkami o dwa lata starszymi od siebie, w grupie wygrała 1 walkę.
  j.dzikowski     25-04-2016 15:49
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z J. Polskiego Olimpus - sesja zimowa
4. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z klasy 5a
4. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 6b
  m.zinczuk     19-04-2016 20:06
  --)----- Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Krzeszowicach -----(--
Zosia Siergiej - III miejsce !
  j.dzikowski     18-04-2016 15:58
  Sukces w konkursie matematyka i ekonomia
Dzisiaj nasza drużyna: Adam Styś, Piotr Wdowczyk i Jakub Łabaz dzielnie zmagała się z zadaniami finałowymi. Zadania były na wysokim poziomie a chłopcy świetnie sobie poradzili. Niestety często jeszcze potrzeba odrobinę więcej szczęścia, zajęliśmy 4. miejsce różnicą jednego punktu. Gratulujemy wyniku, zdobytych przy okazji wiadomości i życzymy sukcesów w tym konkursie na poziomie gimnazjum.
  a.haszto     12-04-2016 22:26
  --)----- "Puchar Żubrów". Turniej szermierczy w Skawinie. -----(--
Zosia Siergiej - V miejsce
  j.dzikowski     11-04-2016 09:23
  --)----- Międzynarodowy Turniej Szermierczy w Bautzen -----(--
Dominika Batóg - II miejsce
Ania Adamczyk - III miejsce
Ala Kwiecinska - III miejsce
Cyprian Ziółkowski - VI miejsce
Maciej Szurlej - VI miejsce
Bartek Kaleciński przegrał walkę o wejście do "8".
  j.dzikowski     10-04-2016 21:10
  --)----- Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Gala szermiercza" -----(--
Ania Adamczyk - 8 miejsce !
Dominika Batóg, Zosia Siergiej, Adam Siergiej, Maciek Szurlej przegrali walki o wejście do "16".
  j.dzikowski     04-04-2016 11:59
  --)----- "Challenge Wratislavia" -----(--
Dominika Batóg - 33m, Ala Kwiecińska - 36m, Basia Wnęk - 59m, Ania Adamczyk - 89m, Adam Siergiej - 35m, Maciek Szurlej - 56m, Paweł Spychalski - 114m, Cyprian Ziółkowski - 121m.
  j.dzikowski     22-03-2016 08:36
  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Polonistyczna
Jakub Harewicz z klasy 5a otrzymuje tytuł "Orła Ortograficznego" jako finalista Stypendiady Ortograficzej.

Gratulujemy!
  m.zinczuk     15-03-2016 20:00
  --)-----"Muszkieter Trophy" Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Gliwicach-----(--
Zofia Siergiej - 11 miejsce
Anna Adamczyk - 12 miejsce
Alicja Kwiecińska - 34m
Barbara Wnęk - 35m
Maciej Szurlej - 38m
Paweł Spychalski - 42m
Adam Siergiej - 63m
  j.dzikowski     08-03-2016 08:27
  Finał konkursu "Asy z szóstej klasy"
Do finału konkursu "Asy z szóstej klasy" zakwalifikowali się nasi uczniowie:
Amelia Burnell- w kategorii język angielski
Emilia Leineweber- w kategorii język niemiecki
Piotr Wdowczyk - w kategorii język niemiecki
Adam Styś- w kategorii humanistycznej
finał odbędzie się w sobotę 19. marca :) Życzymy powodzenia.
  a.haszto     02-03-2016 20:24
  Szkolny etap konkursu "Matematyka i ekonomia dla klas 5-6 SP"
17. lutego odbył się w szkole pierwszy etap konkursu matematyczno- ekonomicznego dla klas 5-6. Naszą szkołę w półfinale 18 marca będą reprezentowali uczniowie klas szóstych: Jakub Łabaz, Piotr Wdowczyk i Adam Styś. Gratulujemy i trzymamy kciuki.
  a.haszto     02-03-2016 20:19
  WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO - MAT
1. CYPRIAN ZIÓŁKOWSKI kl. 5A - 166 pkt, 3 miejsce w województwie, 9 miejsce w kraju, Nagroda rzeczowa.
2. WOJCIECH SOBIŃSKI kl. 5B - 156 pkt, 10 miejsce w województwie, 36 miejsce w kraju, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku.
3. JAN LACHOWSKI kl. 5A - 146 pkt, 17 miejsce w województwie, 86 miejsce w kraju, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku.
4. WERONIKA NAWÓJ kl. 5C - 134 pkt, 32 miejsce w województwie, 200 miejsce w kraju, Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku.
Gratulujemy!!!
  j.kurnicka     01-03-2016 22:31
  Mistrzostwa "Strefy Centrum" w tenisie stołowym
Daria Matuszewska, Kasia Sawicka, Iga Baucz - VI miejsce
Paweł Spychalski, Filip Grzesiak, Bartosz Luty - VII miejsce
  j.dzikowski     01-03-2016 15:00
  Osiągnięcia w konkursach historycznych
Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Historia
Laureaci II stopnia:
Magdalena Styś, Piotr Wdowczyk
Laureaci III stopnia:
Wiktoria Polasińska, Piotr Baucz, Cyprian Ziółkowski,
Matylda Pietryga, Julia Górska
Laureaci IV stopnia:
Piotr Spisacki, Jakub Łabaz, Adam Styś
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus
Katarzyna Ogrodnik, Cyprian Ziółkowski( laureaci z wyróżnieniem)
Magdalena Styś,Mikołaj Kacynel, Jean Marc Schroijers, Matylda Pietryga
,,Bohaterzy Armii Krajowej - wierszem, prozą i obrazem" - etap szkolny:
Julia Górska, Jakub Łabaz - forma literacka
Wojciech Sobiński, Jędrzej Kocięcki, Cyprian Ziółkowski
gratuluję wszystkim uczniom i życzę sukcesów w II semestrze
  administrator     24-02-2016 19:27
  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z J. Polskiego EDI Pingwin
9. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z klasy 5a

Gratulujemy!
  m.zinczuk     25-01-2016 19:47
  KOSZYKARZE SP 23 MISTRZAMI STREFY CENTRUM WROCŁAWIA !!!
WYGRALIŚMY DZISIAJ Z SP 61 i SP 72 i W FINAŁACH WROCŁAWIA GRAMY Z 1-GO MIEJSCA Z SP 24 i SP 50 - KOLEJNE ZAWODY 22.01 o g. 11:00 NA HALI MCS-u przy ul. Parkowej 16 - ZAPRASZAMY
  m.sosnowski     19-01-2016 14:27
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Alfik matematyczny"
Klasa 2:
MACIEJ GOLDEMAN- 120 miejsce w woj. i 746 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
WIKTOR BADEK- 120 miejsce w woj. i 746 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
SZYMON ELSNER- 126 miejsce w woj. i 813 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
LENA MĘKAL- 129 miejsce w woj. i 821 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
NATALIA PANFIL- 255 miejsce w woj. i 1628 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
Klasa 3:
DOMINIK JASEK- 21 miejsce w woj. i 216 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
JAKUB LATUSZEK- 40 miejsce w woj. i 354 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ANIA UCINEK- 53 miejsce w woj. i 448 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Klasa 4:
AMELIA GŁUSZAK- 38 miejsce w woj. i 199 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
BARTŁOMIEJ DŁUGOSZ - 51 miejsce w woj. i 275 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Klasa 5:
CYPRIAN ZIÓŁKOWSKI - 1 miejsce w woj. i 1. miejsce w kraju, pierwsza nagroda w konkursie: Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
JAN LACHOWSKI - 25 miejsce w woj. i 193 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
WOJCIECH SOBIŃSKI - 75 miejsce w woj. i 531 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
JAKUB HAREWICZ - 131 miejsce w woj. i 898 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
Klasa: 6
ADAM STYŚ - 15 miejsce w woj. i 117 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
PAULA GAWRON - 61 miejsce w woj. i 439 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Gratulujemy :)
  a.haszto     18-01-2016 21:44
  --)----- "Moda na szermierkę" -----(--
Dominika Batóg - 6 miejsce
Anna Adamczyk - 14 miejsce
Barbara Wnęk - 18 miejsce
Zuzanna Grodzka - 23 miejsce
Alicja Kwiecińska - 25 miejsce
Cyprian Ziółkowski - 13 miejsce
Maciej Szurlej - 14 miejsce
Paweł Spychlski - 18 miejsce
Adam Siergiej - 24 miejsce
Franek Głuchowski 29 miejsce
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9300472,kolejarz-wroclaw-znow-wprowadzal-mode-na-szermierke,id,t.html
  j.dzikowski     17-01-2016 23:31
  Konkurs matematyczny
17.11.2015 r. odbył się szkolny etap konkursu matematycznego "Koma", konkurs poprzedzony był wykładem i dotyczył w tym roku logiki matematycznej. W wyniku eliminacji troje uczniów naszej szkoły 5.12.2015 r. uczestniczyło w finale konkursu w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego.
2. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski , uzyskał tytuł laureata
Weronika Nawój i Wojtek Sobiński uzyskali również dobre wyniki.
Gratuluję !
  a.haszto     13-01-2016 10:29
  Wyniki Ogólnpolskiej Olimpiady matematycznej "Olimpus"- sesja jesienna
najlepsze wyniki w naszej szkole:
Cyprian Ziółkowski kl. 5- 4. miejsce, dyplom laureata
Bartłomiej Długosz kl. 4- 8. miejsce, dyplom laureata
Jakub Łabaz kl. 6- 8. miejsce, dyplom laureata
Kamila Kobylańska kl. 5- 10. miejsce, dyplom laureata
Wojciech Sobiński kl. 5- 11. miejsce, dyplom laureata
Jan Blew kl. 6- 13. miejsce, dyplom laureata
Piotr Wdowczyk kl.6- 16. miejsce
Adam Styś kl. 6- 18. miejsce
Weronika Nawój kl. 5- 19. miejsce
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :) - nauczyciele matematyki
  a.haszto     13-01-2016 09:48
  Ogólnopolski konkurs Multitest z języka angielskiego
Gratuluję zajęcia wysokich miejsc w Konkursie Multitest.
Dyplom laureata otrzymują:
7 miejsce - Cyprian Ziółkowski (kl. 5) i Amelia Brunell (kl.6)
9 miejsce - Martyna Witkowska (kl.6)
10 miejsce - Kamila Kobylańska (kl.5)
Dyplom wyróżnienia otrzymują:
12 miejsce - Matylda Pietryga (kl.6)
13 miejsce - Julia Górska i Jakub Łabaz (kl.6)
14 miejsce (Piotr Wdowczyk i Juliusz Pawełka (kl.6)

Jeszcze raz gratuluję. Zapraszam do udziału w innych konkursach z języka angielskiego.
  a.borowa_wajs     01-12-2015 09:38
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego Multitest
1. miejsce zajął Cyprian Ziółkowski z klasy 5a
1. miejsce zajął Jakub Łabaz z klasy 6b
6. miejsce zajął Robert Rubaszek z klasy 6a.
12. miejsce, wyróżnienie zdobyła Magdalena Styś z kl.4a
Gratulujemy!
  m.zinczuk     24-11-2015 20:00
  Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w szpadzie.
Dominika Batóg, Maciej Szurlej, Adam Siergiej - IV miejsce
  j.dzikowski     15-11-2015 17:34
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Puchar Ziem Północnych" w Szczecinie.
Dominika Batóg - 9 miejsce.
Ania Adamczyk - 26 miejsce
Maciek Szurlej - 27 miejsce
  j.dzikowski     12-11-2015 12:01
  Finał Maratonu Matematycznego
Nasi uczniowie wzięli udział w eliminacjach oraz w finale Maratonu Matematycznego. Uzyskaliśmy świetne wyniki. W kategorii szkół podstawowych odbyło się 10 rund.
1 miejsce zdobył wygrywając zawody w 10. rundzie Cyprian Ziółkowski
do 8. rundy doszedł Adam Styś
do 2. rundy doszedł Jan Blew
Gratuluję sukcesów :)
  a.haszto     14-10-2015 20:14
  Troje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium naukowe :)
W ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego w roku szkolnym 2015/2016 troje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium za swoje wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki. Agnieszce Nawój, Cyprianowi Ziółkowskiemu i Jakubowi Łabazowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a pozostałych uczniów zachęcamy do pracy i starań o podobne wyróżnienia :)
  a.haszto     21-09-2015 21:51
POWRÓT