Sukcesy - rok szkolny 2016/2017
 
  Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w szermierce
Zosia Siergiej II miejsce
  j.dzikowski     05-06-2017 14:20
  Laureaci Konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica Plus
Cyprian Ziólkowski z klasy 6a zostal laureatem II stopnia, uzyskujac 92 punkty na 100 mozliwych.
Mikolaj Kacynel z klasy 5b zostal laureatem III stopnia, uzyskujac 88 punktów na 100 mozliwych.
Kacper Lukas klasy 5b zostal laureatem III stopnia, uzyskujac 88 punktów na 100 mozliwych.
Amelia Gluszak z klasy 5a zostala laureatka III stopnia, uzyskujac 88 punktów na 100 mozliwych.
Hanna Trafalska z klasy 4c zostala laureatka IV stopnia, uzyskujac 84 punkty na 100 mozliwych.
  m.zinczuk     01-06-2017 17:25
  XVII Turniej Mlodych Matematyków
22 kwietnia 2017 odbyl sie final XVII Turnieju Mlodych Matematyków. Uczen klasy 6A - Cyprian Ziólkowski uzyskal tytul Laureata.
Serdecznie gratulujemy!!!
nauczyciele matematyki
  j.kurnicka     31-05-2017 22:40
  Ogólnopolska Olimpiada matematyczna
Laureaci:
Cyprian Ziólkowski- 4. miejsce w kraju
Wojciech Sobinski- 8. miejsce w kraju
Bartlomiej Dlugosz- 8. miejsce w kraju
Kamila Kobylanska- 11. miejsce w kraju
  a.haszto     30-05-2017 20:37
  Wroclawska Olimpiada Mlodziezy w szpadzie.
Ania Adamczyk, Dominika Batóg, Ala Kwiecinska - II miejsce
Maciej Szurlej, Adam Siergiej - III miejsce
  j.dzikowski     17-05-2017 09:54
  Miedzynarodowy Turniej Szermierczy w Krakowie
Zosia Siergiej - VIII miejsce
  j.dzikowski     17-05-2017 09:49
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Muszkieter Trophy"
Dominika Batóg - V miejsce
  j.dzikowski     17-05-2017 09:46
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu z Jezyka Polskiego Galileo
7. miejsce zdobyl Cyprian Ziólkowski z klasy 6a
11. miejsce, wyróznienie zdobyl Wojciech Sobinski z klasy 6b
13.miejsce, wyróznienie zdobyla Amelia Gluszak z klasy 5a
14.miejsce, wyróznienie zdobyl Mikolaj Kacynel z klasy 5b
14.miejsce, wyróznienie zdobyla Pola Gawron z klasy 4b
  m.zinczuk     11-05-2017 19:05
  Sukces w II Wroclawskim konkursie programowania w scrachu
Wsród dziesiatki najlepszych programistów Wroclawskich na poziomie szkól podstawowych znalezli sie dwaj nasi uczniowie, laureaci konkursu:
Wojciech Sobinski - pierwsze miejsce i nagroda glówna
Cyprian Ziólkowski
  a.haszto     09-05-2017 18:21
  Sukcesy naszych uczniów w miedzynarodowym konkursie matematycznym Kangur
Kosak Maja, klasa 2 - wyróznienie
Dracz Natalia, klasa 2 - wyróznienie
Korzeniowski Maciej, klasa 2 - wyróznienie
Goldeman Maciej, klasa 3- wyróznienie
Augustynowicz Pola, klasa 3- wyróznienie
Jasek Dominik, klasa 4- wyróznienie
Latuszek Filip, klasa 4- wyróznienie
Latuszek Jakub, klasa 4- wyróznienie
Trafalska Hanna, klasa 4- wyróznienie
Gluszak Amelia, klasa 5- wyróznienie
Ziólkowski Cyprian, klasa 6- bardzo dobry wynik
Sobinski Wojciech, klasa 6- wyróznienie
Nawój Weronika, klasa 6- wyróznienie
  a.haszto     09-05-2017 18:07
  Ogólnopolska Olimpiada matematyczna "Olimpus"- sesja zimowa
Cyprian Ziólkowski- laureat, 7. miejsce w kraju
Wojciech Sobinski- laureat, 9. miejsce w kraju
Gratuluje :)
  a.haszto     08-05-2017 22:02
  Konkurs Maks matematyczny
Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki w konkursie
Cyprian Ziólkowski- wynik bardzo dobry, 4. miejsce w woj. dolnoslaskim
Wojciech Sobinski- wynik bardzo dobry, 15. miejsec w woj. dolnoslaskim
Pawel Kusnierz- wynik dobry, 17. miejsec w woj. dolnoslaskim
Jan Lachowski- wynik dobry, 20. miejsec w woj. dolnoslaskim
Iwo Mis- wynik dobry, 28. miejsec w woj. dolnoslaskim
Kamila Kobylanska- wynik dobry, 29. miejsec w woj. dolnoslaskim
  a.haszto     08-05-2017 21:56
  Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myslenia
Cyprian Ziólkowski- 1. miejsce - laureat
Jan Lachowski- 6. miejsce - laureat
Weronika Nawój- 8. miejsce- laureatka
Kacper Zybert- 8. miejsce - laureat
Bartlomiej Dlugosz- 9. miejsce- laureat
Zofia Sieradzka- 10. miejsce- laureatka
Wojciech Sobinski- 11. miejsce- wyróznienie
Iwo Mis- 15. miejsce- wyróznnienie
Jakub Latuszek- 15. miejsce- wyróznienie

Gratuluje :)
  a.haszto     08-05-2017 21:39
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Rybnik Cup"
Zosia Siergiej - VII miejsce:)
  j.dzikowski     28-04-2017 10:23
  Pólfinal konkursu matematyczno - ekonomicznego
Nasza druzyna w skladzie : Tymon Kotowski, Cyprian Ziólkowski i Wojciech Sobinski dzielnie reprezentowala dzisiaj Szkole w pólfinale konkursu Matematyka i Ekonomia dla klas 5-6 SP. Chlopcy zakwalifikowali sie do finalu. Gratulujemy i zyczymy powodzenia :)
  a.haszto     14-03-2017 16:07
  Sukces uczennic z klasy 4a w Krajowych Mistrzostwach Polski Street Dance Show
W Krajowych Mistrzostwach Polski Street Dance Show grupa mini-formacji, w której tancza Julia Gandecka i Ola Pindral zajela IV miejsce, co oznacza, ze beda reprezentantkami na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Swiata IDO.

Grupa formacji w której tancza: Julia Gandecka, Kinga, Michalina Tympalska i Ola Pindral zajela VI miejsce.

  m.zinczuk     09-03-2017 15:38
  Konkurs matematyczno - ekonomiczny
Z przyjemnoscia informujemy,ze do II etapu konkursu\"Matematyka i Ekonomia\" zakwalifikowali sie w kategorii:
Szkól Podstawowych:
1.Wojciech Sobinski kl.6b
2.Cyprian Ziólkowski kl.6a
3.Tymon Kotowski kl.5b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników.
  a.haszto     09-02-2017 21:31
  Tenis stolowy. Strefa "Centrum".
V miejsce: Filip Grzesiak, Pawel Spychalski, Bartlomiej Walentynowicz.
VI miejsce: Izabela Baucz, Katarzyna Sawicka.
  j.dzikowski     08-02-2017 10:44
  "Moda na szermierke". Ogólnopolski Turniej Szermierczy.
Ania Adamczyk - Vm
Dominika Batóg - VIm
Zuzanna Grodzka - VIIIm
Pawel Spychalski - VIIIm
Alicja Michalczyk - 12m
Cyprian Ziólkowski - 12m
Adam Siergiej - 14m
  j.dzikowski     07-02-2017 13:57
  Wyniki ogólnopolskiego konkurs interaktywnego z j. polskiego -Rozumiem
Cyprian Ziólkowski z klasy 6a zajal 6. miejsce w kraju, 4. w województwie.
Pola Gawron z klasy 4b zajela 19. miejsce w kraju, 6. w województwie.
Wiktor Pozniak z klasy 4b zajal 22. miejsce w kraju, 7. w województwie.
Maciej Szurlej z klasy 5b zajal 32. miejsce w kraju, 6. w województwie.
Jan Lachowski zajal 23. miejsce w kraju, 14.w województwie.
  m.zinczuk     31-01-2017 18:35
  Wysokie miejsca naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym- Alfik Humanistyczny
Bardzo dobry wynik uzyskali uczniowie:
Karolina Gala, Pola Pazdziorek z klasy 4a
Magdalena Stys z klasy 5a
Jakub Harewicz i Cyprian Ziólkowski z klasy 6a.
Dobry wynik uzyskal Wiktor Pozniak z klasy 4b.
  m.zinczuk     31-01-2017 18:24
  Konkurs matematyczny "Koma"
W tym roku szkolnym w konkursie "Koma" mielismy troje finalistów:
- Cyprian Ziólkowski
- Wojciech Sobinski
- Kamila Kobylanska
Laureatem w konkursie zostal Cyprian Ziólkowski zdobywajac 2. miejsce.
Gratuluje :)
  a.haszto     16-01-2017 18:22
  Maraton Matematyczny
Nasi uczniowie wzieli udzial w eliminacjach oraz w finale Maratonu Matematycznego. Uzyskalismy swietne wyniki. W kategorii szkól podstawowych odbylo sie 11 rund.
- Do 9 rundy doszedl Kacper Zybert
- Do 8 rundy doszedl Wojtek Sobinski
- Do 8 rundy doszedl Cyprian Ziólkowski
- Do 8 rundy doszedl Jan Lachowski
- Do 6 rundy doszedl Bartek Dlugosz
- Do 4 rundy doszli: Tymon Kotowski, Jasmina Gladysz, Jan Komarnicki
- Do 4 rundy doszli: Anna Adamczyk, Amelia Gluszak,
Do finalu zakwalifikowali sie równiez dostali sie: Kamila Kobylanska i Maciej Szurlej
  a.haszto     16-01-2017 18:20
  Wyniki konkursu ALFIK matematyczny
Ziólkowski Cyprian klasa 6A- LAUREAT 3. miejsce w wojew. 4. miejsce w kraju
Sobinki Wojciech klasa 6B - bardzo dobry wynik
Jasek Dominik klasa 4A - bardzo dobry wynik
Gluszak Amelia klasa 5A - bardzo dobry wynik
Nawój Weronika klasa 6C- dobry wynik
Kobylanska Kamila klasa 6B- dobry wynik
Gratulujemy!
  j.kurnicka     15-01-2017 20:06
  Laureaci i wysokie wyniki konkursu Olimpus z matematyki - sesja jesienna:
KLASY 4:
Dominik Jasek kl. 4A - 10 miejsce - Laureat
Jakub Latuszek kl. 4C -12 miejsce - Laureat
Filip Latuszek kl. 4C - 15 miejsce - Laureat
KLASY 5:
Magdalena Stys kl. 5A - 24 miejsce - dyplom uznania
Amelia Gluszak kl.5A - 25 miejsce - dyplom uznania
Pawel Kusnierz kl.5A - 34 miejsce – dyplom uznania
KLASY 6:
Wojciech Sobinski kl. 6B - 5 miejsce - Laureat
Cyprian Ziólkowski kl.6A - 5 miejsce - Laureat
  j.kurnicka     10-01-2017 17:28
  Laureat Ogólnpolskiej Olimpiady z Jezyka Polskiego Olimpus- sesja jesienna
11. miejsce zajal Cyprian Ziólkowski z klasy 6a.
  m.zinczuk     02-01-2017 15:15
  Wyniki konkursu MULTITEST z matematyki
klasy 4
Dominik Jasek klasa 4A - 188 pkt, 11 miejsce - dyplom wyróznienia
Jakub Latuszek klasa 4C - 184 pkt, 13 miejsce - dyplom wyróznienia
Filip Latuszek klasa 4C - 182 pkt, 14 miejsce - dyplom wyróznienia

klasy 5
Amelia Gluszak klasa 5A - 174 pkt, 14 miejsce - dyplom wyróznienia

klasy 6
Wojciech Sobinski klasa 6B - 198 pkt, 5 miejsce LAUREAT
Cyprian Ziólkowski klasa 6A - 194 pkt, 7 miejsce LAUREAT
Jan Lachowski klasa 6A - 182 pkt, 13 miejsce - dyplom wyróznienia

Wszystkim gratulujemy!
n-le matematyki
  j.kurnicka     12-12-2016 20:13
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Bytomiu
Adam Siergiej - 13m
Zosia Siergiej - 14m
Mis Franciszek - 16m
  j.dzikowski     04-12-2016 20:02
  Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Jezyka Polskiego Multitest
10. miejsce zajal Cyprian Ziólkowski z klasy 6a.
  m.zinczuka     29-11-2016 19:13
  "Pomagamy sobie wzajemnie"
W konkursie organizowanym przez Komende Policji Dzielnicy Krzyki reprezentacja naszej szkoly: J. Harewicz, Z. Grodzka, M. Szurlej, N. Dubiel, J. Gandecka, D. Jasek, zajela IV miejsce.
  j.dzikowski     28-11-2016 13:03
  MEDALE W Otwartych Mistrzostwach Wroclawia w Nordic Walking
Wojciech Sobinski (kl.6b) po raz 4-ty z rzedu zostal Mistrzem Wroclawia SP w Nordic Walking, 3 m. zajal Jan Komarnicki-Druzbycz (kl.6b) !!!
Broniaca tytulu Mistrzyni Wroclawia SP z 2015 roku Wiktoria Korczynska (kl.6b) zajela 3 miejsce, natomiast jej brat Krystian (kl.2) zdobyl 1 miejsce w mlodszej kategorii wiekowej !!!
Kolejne miejsca naszych uczniów: Bogna Adamaszek (kl.6b) - 4 m., Joanna Komarnicka-Druzbycz (kl.6b) - 5 m., Jasmina Gladysz (kl.6b) - 7 m., Oliwia Grzesiak (kl.6b) - 8 m., Anna Ucinek (kl.4) - 9 m., Tomasz Cegielski (kl.5b) - 5 m., Oliwier Sobol (kl.5b) - 6 m. !!!
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
  m.sosnowski     30-10-2016 18:27
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Opolu
Zosia Siergiej - VIm
Adam Siergiej, Maciej Szurlej, Ania Adamczyk przegrali walki o wejscie do "8".
  j.dzikowski     24-10-2016 10:12
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Wadowicach
Zosia Siergiej - 11 m
Adam Siergiej - 13m
Maciej Szurlej - 21 m
  j.dzikowski     03-10-2016 13:14
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Toruniu
Dominika Batóg - II m
Maciej Szurlej - III m
Anna Adamczyk - przegrala walke o wejscie do "8"
  j.dzikowski     28-09-2016 21:00
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Czestochowie "Kmicic Cup"
Maciej Szurlej - 15m.
Adam Siergiej - 17m.
  j.dzikowski     18-09-2016 16:37
  Miedzynarodowy Turniej Szermiierczy w Krakowie o "Puchar Lajkonika"
Adam Siergiej - 13m.
Maciej Szurlej - 17m.
  j.dzikowski     18-09-2016 16:35
POWRÓT