Sukcesy - rok szkolny 2017/2018
 
  IV Konkurs Kombinatoryczno-Algorytmiczno-Logiczny KoALa (2018)
Laureaci:
IV m. - Jakub Latuszek - (32 pkt na 36 możliwych)
VI m. - Filip Latuszek – (27 pkt na 36 możliwych)
  a.haszto     05-06-2018 21:25
  Ogólnopolskie Dyktando Szkolne
Natalia Dubiel z klasy 6b zajęła 11 miejsce i zdobyła wyróżnienie.
Mikołaj Kacynel z klasy 6b zajął 14 miejsce i zdobył wyróżnienie.
  m.zinczuk     04-06-2018 17:21
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Radlinie.
Zosia Siergiej - V miejsce.
  j.dzikowski     29-05-2018 10:23
  Konkurs "Olimpus" z matematyki - sesja zimowa
Trzy najlepsze wyniki w szkole (można było uzyskać max 60 punktów):
KLASA 4
Piotr Bielecki 33 pkt 28m. Dyplom uznania
Alan Than 22 pkt 39m. Dyplom uznania
Szymon Blicharz 22 pkt 39m. Dyplom uznania
KLASA 5
Dominik Jasek 46 pkt 15m. Dyplom uznania
Karolina Kwiecińska 45 pkt 16m. Dyplom uznania
Pola Paździorek 43 pkt 18m. Dyplom uznania
KLASA 6
Amelia Głuszak 56 pkt 5m. Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Bartłomiej Długosz 54 pkt 7m. Dyplom laureata
Zofia Szczygieł 46 pkt 15m. Dyplom uznania
  j.kurnicka     27-05-2018 20:10
  Konkurs "Olimpus" z matematyki - sesja wiosenna
Trzy najlepsze wyniki w szkole (można było uzyskać max 240 pkt):
KLASA 5
Dominik Jasek 202 pkt 18 m. Dyplom uznania
Pola Paździorek 178 pkt 30 m. Dyplom uznania
Szymon Podgórski 158 pkt 40 m. Dyplom uznania
KLASA 6
Amelia Głuszak 224 pkt 7m. Dyplom laureata
Bartłomiej Długosz 208 pkt 15 m. Dyplom laureata
Tymon Kotowski 204 pkt 17m. Dyplom uznania
  j.kurnicka     27-05-2018 20:01
  Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szpadzie.
Zofia Siergiej, Lena Śmigielska, Zofia Łakomy - II miejsce
Maciej Szurlej - II miejsce
Adam Siergiej - III miejsce
Szymon Blicharz, Szymon Ciciński, Michał Szczegielniak - III miejsce
  j.dzikowski     14-05-2018 11:13
  WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2018
KLASY 4
OKTAWIAN ZOLNIEREK 91,00/120pkt
HALAREWICZ EMILIA 81.75/120pkt
NATALIA PANFIL 81.75/120pkt
SZCZEGIELNIAK MICHAL 78,75/120pkt
KLASY 5
LATUSZEK JAKUB 112.50/150 (Wyróżnienie)
LATUSZEK FILIP 104.25/150 (Wyróżnienie)
WLODARCZYK WERONIKA 95.25/150 (Wyróżnienie)
KLASA 6
GLUSZAK AMELIA 127.50/150pkt (Wyróżnienie)
DLUGOSZ BARTLOMIEJ 120.00/150pkt (Wyróżnienie)
SZCZYGIEL ZOSIA 97,50/150pkt
Gratulujemy najlepszym!
Wyniki pozostałych uczestników znajdują się u nauczycieli matematyki.
  j.kurnicka     14-05-2018 07:36
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Raciborowicach.
Zosia Siergiej - III miejsce
  j.dzikowski     07-05-2018 11:15
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Rybnik Cup"
Maciej Wróblewski - VIII miejsce.
  j.dzikowski     23-04-2018 10:31
  Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego Galileo
Paweł Dobosz z kl. 4b zajął 6. miejsce i zdobył tytuł laureata.
Karolina Gała z kl. 5a zajęła 9. miejsce i zdobyła tytuł laureata.
Pola Paździorek z kl. 5a zajęła 13. miejsce i zdobyła wyróżnienie.
Magdalena Styś z kl. 6a zajęła 11. miejsce i zdobyła wyróżnienie.
Amelia Głuszak z kl. 6a zajęła 15. miejsce i zdobyła wyróżnienie.
  m.zinczuk     16-04-2018 14:50
  Wyniki Internetowego Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego "Rozumiem"
Zamolski Mikołaj miejsce w kraju: 66 / miejsce w województwie: 20
Gawron Pola miejsce w kraju: 17 / miejsce w województwie: 4
Poźniak Wiktor miejsce w kraju: 79 / miejsce w województwie: 26
Lukas Kacper miejsce w kraju: 45 / miejsce w województwie: 5
Szurlej Maciej miejsce w kraju: 63 / miejsce w województwie: 6
Trzeciak Kacper miejsce w kraju: 67 / miejsce w województwie: 7
Czyżyk Jakub miejsce w kraju: 91 / miejsce w województwie: 9
  m.zinczuk     16-04-2018 14:37
  Międzynarodowy Turniej Szermerczy w Świdnicy.
Zosia Siergiej II miejsce.
  j.dzikowski     09-04-2018 10:05
  Szkolny turniej SUDOKU
20 marca odbyły się w szkole zawody w rozwiązywaniu SUDOKU
szkolnymi mistrzyniami zostały: Anna Ucinek kl. 5a, Paulina Kozieł kl. 5a, Amelia Głuszak kl. 6a
tytuł wicemistrzyni uzyskały: Karolina Kwiecińska i Maja Lewandowska z kl. 5a
Gratulujemy i zachęcamy do rozwiązywania łamigłówek :)

  a.haszto     21-03-2018 22:38
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Zosia Siergiej - VIIIm
  j.dzikowski     13-02-2018 12:55
  Laureat w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
8. miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskim Teście Ortografcznym zdobył Paweł Dobosz z klasy 4b.

  m.zinczuk     07-02-2018 17:01
  Wyniki Konkursu Alfik Matematyczny 2017
KLASA 4
NATALIA PANFIL 100,75pkt.- 203m.w woj. 1398m.w kraju
OKTAWIAN ŻOŁNIEREK 94,25pkt.- 271m.w woj. 1916m.w kraju
MICHAŁ SZCZEGIELNIAK 89,75pkt.- 336m.w woj. 2341m.w kraju
KLASA 5
DOMINIK JASEK 128,75pkt.- 36m.w woj. 258m.w kraju 86% Dyplom za uzyskanie b. dobrego wyniku
JAKUB LATUSZEK 121,25pkt.- 58m.w woj. 461m.w kraju 81% Dyplom za uzyskanie b. dobrego wyniku
FILIP LATUSZEK 121pkt.- 64m.w woj. 492m.w kraju 81% Dyplom za uzyskanie b. dobrego wyniku
KLASA 6
BARTŁOMIEJ DŁUGOSZ 132,5pkt.- 45m.w woj. 293m.w kraju 88% Dyplom za uzyskanie b. dobrego wyniku
TYMON KOTOWSKI 118,75pkt.- 104m.w woj. 736m.w kraju 79% Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
PAWEŁ KUŚNIERZ 108,75pkt- 163m.w woj. 1214m.w kraju -
  j.kurnicka     01-02-2018 17:39
  Wyniki w międzynarodowym konkursie matematyczno- informatycznym
Wyróżnienie w XII Konkursie Bóbr - kategoria Benjamin otrzymał Jakub Latuszek z klasy 5c.
  a.haszto     04-01-2018 08:53
  Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Maks matematyczny"
Iwo Miś- 4. miejsce w województwie i 39. miejsce w kraju, bardzo dobry wynik
Anna Ucinek- 26. miejsce w województwie i 271. miejsce w kraju, dobry wynik
Dominik Jasek- 35. miejsce w województwie i 350. miejsce w kraju
Filip Soboń- 39. miejsce w województwie i 373. miejsce w kraju
  a.haszto     04-01-2018 08:50
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Bytomiu
Zosia Siergiej - VIm
Adam Siergiej - 28m
  j.dzikowski     18-12-2017 10:44
  WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO - OLIMPUS 2017 sesja jesienna

KLASA 5
1. Dominik Jasek 222 pkt/240, 9 miejsce w kraju - LAUREAT
2. Pola Paździorek 206 pkt/240, 17 m.
3. Karolina Kwiecińska 188 pkt/240, 26 m.
4. Jakub Barylski 172 pkt/240, 34 m.
5. Borys Marcińczak 168 pkt/240, 36 m.
6. Filip Soboń 160 pkt/240, 40 m.
7. Szymon Podgórski 152 pkt/240, 44 m.

KLASA 6
1. Amelia Głuszak 210 pkt/240 14 miejsce w kraju LAUREAT
2. Tymon Kotowski 182 pkt/240, 28 m.
3. Maciej Szurlej 162 pkt/240, 38 m.
4. Bartłomiej Długosz 144 pkt/240, 48 m.
5. Oskar Połasiński 140 pkt/240, 49 m.
6. Jakub Kret 124 pkt/240, 57 m.
  j.kurnicka     11-12-2017 19:45
  Nasi uczniowie w Finale konkursu matematycznego KOMA
Gratuluję naszym uczniom sukcesu w konkursie Koma, mamy w tym roku aż sześcioosobową drużynę w finale w składzie: Pola Gawron klasa 5b, Hanna Gąsior klasa 6b, Tymon Kotowski klasa 6b, Filip Latuszek i Jakub Latuszek klasa 5c, Maciej Szurlej klasa 6b. Gratuluję :)
  a.haszto     25-11-2017 09:20
  WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO - MULTITEST 2017
Max. liczba punktów jaką można było uzyskać w teście wynosiła 208 pkt.

KLASA 4
Oktawian Żołnierek 160 pkt, 22 miejsce w kraju
Agnieszka Adamaszek 130 pkt, 37 m.

KLASA 5
Dominik Jasek 172 p, 19 m.
Jakub Lanuszek 166p, 22 m.
Pola Paździorek 166p, 22 m.
Filip Lanuszek 164 p, 23 m.
Filip Soboń 162 p. 24 m.
Karolina Kwiecińska 150 p. 30 m.
Jakub Kret 148 p. 31 m.
Wiktor Poźniak 136 p. 37 m.
Lena Borkowska 126 p. 42 m.
Borys Marcińczak 120 p. 45 m.

KLASA 6
Amelia Głuszak 190 p. 10 m. LAUREAT
Tymon Kotowski 146 p. 32 m.
Maciej Szurlej 130 p. 40 m.
Natalia Dębowska 120 p. 45 m.
Mateusz Zając 112 p. 49 m,

  j.kurnicka     19-11-2017 20:55
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Opolu
Zosia Siergiej - VII miejsce
Adam Siergiej - 16 miejsce
Maciej Szurlej - 28 miejsce.
  j.dzikowski     21-10-2017 17:15
  Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Radlinie.
Zosia Siergiej - VI miejsce.
  j.dzikowski     21-10-2017 17:10
  Maraton Matematyczny 2017
Nasi uczniowie odnieśli sukcesy w Maratonie Matematycznym, 23 września 2017r
Magadalena Styś - 8. runda
Bartłomiej Długosz- 7. runda
Amelia Głuszak- 7. runda
Maciej Szurlej- 5. runda
Paweł Kuśnierz- 5. runda

Gratulujemy :)
  a.haszto     27-09-2017 21:39
POWRÓT