Sukcesy - rok szkolny 2018/2019
 
  Zawody szermercze ---)------
Sukcesy sportowe – szermierka 2018/2019.

a) Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji w Radlinie : Z. Siergiej IIIm, L. Śmigielska 16m, M. Śmigielska 14m, M. Wróblewski 13m ( 14.10.2018.),
b) Międzynarodowe Zawody Szermiercze z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Opolu : Z. Siergiej 15m, A. Siergiej 15m (20.10.2018.),
c) Ogólnopolski Turniej Szermierczy, Puchar Ziem Północnych w Szczecinie: Z. Siergiej VIIm, L. Śmigielska VIIIm, M. Śmigielska VIm, A. Siergiej VIIIm (04.11.2018.),
d) Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Mikołowie: III miejsce – Z. Siergiej (17.03.2019.),
e) Ogólnopolski Turniej Szermierczy „Moda na szermierkę” w szpadzie: I miejsce Z. Łakomy, A. Siergiej , V miejsce – Z. Siergiej, VIII miejsce - L. Smigielska, (06.04.2019)
f) Ogólnopolski Turniej Szermierczy o „Warszawską Syrenkę” w Warszawie: VII miejsce - A. Siergiej (07.04.2019.),
g) Ogólnopolski Turniej Szermierczy „Rybnik Cup” w Rybniku: V miejsce – Z. Siergiej, P. Sczegielniak (14.04.2019.).
h) Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Gala szermiercza” w Świdnicy:
M. Śmigielska, L. Śmigielska – III miejsce, Z. Siergiej VI miejsce. (27.04.2019.),
i) Międzynarodowy Turniej Szermierczy „ O Miecz Zerwikaptur” w Krakowie: III miejsce – A. Siergiej (11.05.2019.).
j) Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szermierce: I miejsce – L. Śmigielska, A. Wasiak, Z. Łakomy (12.05.2019.)

  j.dzikowski     17-06-2019 23:39
  KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUSEK dla klas 1-3
LAUREACI:
klasa 1A
Krzysztof Dębiński - 3 miejsce 206 pkt. dyplom laureata
Adam Gadawski - 10 miejsce 192 pkt.
klasa 2A
Kornelia Badek -15 miejsce 181 pkt.
klasa 3A
Maag India -9 miejsce 190 pkt.
Musialska Nadia - 14 miejsce 180 pkt.
wielkie gratulacje :)
  i.michalska     17-06-2019 21:50
  KONKURS matematyczny KANGUR 2019
Wyniki konkursu KANGUR

W kategorii 2M (kl.4) najlepsi w szkole byli:
KOSAK MAJA 85.00 pkt Wyróżnienie -92.9%
DRACZ NATALIA 77.50 pkt -86.6%
FILIP KOZLOWSKI 69.50 pkt -77.9%

W kategorii 1B (kl.5) najlepsi w szkole byli:
PANFIL NATALIA 85.75 pkt -71.7%
SZCZEGIELNIAK MICHAL 80.25 pkt -64%

W kategorii 2B (kl.6) najlepsi w szkole byli:
JASEK DOMINIK 126.25 pkt Wyróżnienie -93.7%
GAWRON POLA 108.00 pkt -77.3%
TRAFALSKA HANNA 105.50 pkt -74.5%

W kategorii 1K (kl.7) najlepsi w szkole byli:
BARTLOMIEJ DLUGOSZ 119.7pkt -Wyróżnienie 92.4%
GLUSZAK AMELIA 106.75 pkt -81%
GAWLIK JAKUB 99.00 pkt -73.7%

  j.kurnicka     31-05-2019 22:44
  I miejsce Natalii Dubiel
Natalia Dubiel z klasy 7b zajęła 1. miejsce w konkursie fotograficzno-językowym " Europa na moim podwórku".
  m.zinczuk     28-03-2019 15:31
  Olimpiada z matematyki Olimpus- sesja zimowa
Najlepsze wyniki w Olimpusie zimowym. Maksymalnie można było uzyskać 60 pkt.
KLASA 4
Natalia Toroszewska 49pkt
Filip Kozłowski 43 pkt
Lena Paździorek 36pkt

KLASA 5
Paweł Dobosz 37pkt
Michał Szczegielniak 36pkt
Lena Śmigielska 34pkt

KLASA 6
Dominik Jasek 43pkt
Anna Ucinek 40pkt
Bartosz Morawski 39pkt

KLASA 7
Amelia Głuszak 57pkt, 4 miejsce Dyplom laureata
Bartłomiej Długosz 54pkt, 7miejsce Dyplom laureata
Jakub Gawlik 44pkt
  j.kurnicka     25-03-2019 21:43
  Laureatka konkursu Ośmiu Wspaniałych.
Natalia Dubiel z klasy 7b została laureatką wrocławskiej edycji konkursu Ośmiu Wspaniałych.

Z SP 23 do wrocławskiej edycji ogólnopolskiego konkursu "8 Wspaniałych" zgłosiliśmy Natalię Dubiel z kl. 7b.
Spośród 667 wolontariuszy uczennica została nominowana do finału wrocławskiej edycji w kategorii "ósemki". Kategoria ta obejmuje uczniów klas VII-VIII i ponadpodstawowych.
  m.zinczuk     20-03-2019 15:44
  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów
Paweł Dobosz z klasy 5b zajął 9. miejsce i zdobył wyróżnienie w tym konkursie.
  m.zinczuk     20-03-2019 15:43
  KONKURS ALFIK matematyczny 2018
Najlepsze wyniki w szkole

klasa 6
Latuszek Jakub 82,33% bardzo dobry wynik
Latuszek Filip 71% bardzo dobry wynik

klasa 7
Głuszak Amelia 72% bardzo dobry wynik
  j.kurnicka     23-01-2019 22:03
  Olimpiada z matematyki Olimpus- sesja jesienna
Kl. 7A
1. Długosz Bartłomiej 234 pkt/240 4 miejsce w kraju – LAUREAT
2. Amelia Głuszak 232 pkt/240 5 miejsce w kraju - LAUREAT
  j.kurnicka     16-01-2019 21:00
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy w Bytomiu.
Adam Siergiej - 12 miejsce
Zosia Siergiej - 17 miejsce
---)------
  j.dzikowski     17-12-2018 10:51
  Laureaci miedzyszkolnego konkursu literackiego " Gdy rymujemy, lepiej zapamiętujemy - Polska Niepodległa ”
2.miejsce zajął Paweł Dobosz z klasy 5b.
3.miejsce zajęła Agnieszka Adamaszek z klasy 5b.

  m.zinczuk     12-12-2018 20:52
  Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Polskiego Olimpus- sesja jesienna
2.miejsce zajął Paweł Dobosz z klasy 5b i zdobył tytuł laureata.
14. miejsce zajęła Maja Kosak z klasy 4b i zdobyła tytuł laureatki.
  m.zinczuk     07-12-2018 16:07
  "Puchar Ziem Północnych" w szermierce.
Maja Śmigielska - VI m.
Zosia Siergiej - VII m.
Lena Śmigielska - VIII m.
Adam Siergiej VIII m.
---)------
  j.dzikowski     05-11-2018 10:21
  "Międzynarodowe Zawody Szermiercze z okazji 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości "
Zofia Siergiej - 15 miejsce
Adam Siergiej - 15 miejsce
--)-----
  j.dzikowski     21-10-2018 11:07
  Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Radlinie, w szpadzie.
Zofia Siergiej - 3 miejsce
Maciej Wróblewski - 13 miejsce
Maja Śmigielska - 14 miejsce
Lena Śmigielska - 16 miejsce
Patryk Szczegielniak - 27 miejsce

Aleksandra Deja, Zofia Łakomy, Alicja Wasiak, Szymon Ciciński, Michał Sczegielniak, Adam Siergiej po bardzo zaciętych walkach nie awansowali do czołowej "32".
---)------

  j.dzikowski     14-10-2018 23:32
  Troje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium Samorządu Wrocławia
W ramach wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych Promovere Talenta w roku szkolnym 2018/2019 troje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium za celujące wyniki i szczególne osiągnięcia w nauce.
Gratulujemy Natalii Dubiel, Jakubowi i Filipowi Latuszkom.
  m.zinczuk     27-09-2018 14:25
  konkurs Maraton Matematyczny 2018
Do finału konkursu przeszli:
1. Jasek Dominik kl. 6A
2. Morawski Bartek kl. 6A
3. Głuszak Amelia kl. 7A

Dominik Jasek w finale 22.09.2018 doszedł do 9 rundy i tym samym zajął wysokie 3. miejsce.
Gratuluję sukcesu!
  j.kurnicka     24-09-2018 21:31
POWRÓT