Jesteś tutaj: Start / Oświadczenie o dostępności

Oświadczenie o dostępności

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Serwis został zaprojektowany tak, aby był możliwy do obsłużenia dla jak najszerszej grupy użytkowników, niezależnie od używanej technologii, oprogramowania lub posiadanej dysfunkcji.
Nieustannie poszukujemy rozwiązań aby zwiększyć dostępność i użyteczność naszej strony internetowej. Jeżeli masz jakieś uwagi albo komentarze skontaktuj się z nami.

Zgodność ze standardami:

Serwis jest zgodny ze standardami W3C:

• HTML 5
  • WCAG 2.0 (Podwójne A)

Kompatybilność:

Serwis jest w pełni rozpoznawalny przez programy czytające dla osób niewidomych Window-Eyes, JAWS czy NVDA.
Obsługa serwisu możliwa jest zarówno przy pomocy klawiatury jak i myszki.

Wygląd:

Serwis jest wyposażony w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące. Zmiana wielkości czcionki, zmiana kontrastu.
Całość serwisu oparta jest na stylach CSS.

Skróty klawiaturowe:

Serwis nie jest wyposażony w skróty klawiaturowe, które mogły by wchodzić w konflikt z technologiami asystującymi (np. programy czytające), systemem lub aplikacjami użytkowników.

Bardzo proszę Rodziców o zgłaszanie uczniów ( i ustalenie terminów!) na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz inne zajęcia ze specjalistami (psycholog, logopeda, terapia pedagogiczna). Dzieci z opiniami mają pierwszeństwo w ustaleniu dogodnego terminu. Godziny pracy pedagoga i psychologów będą zbliżone do ubiegłorocznych. 2-6.09 pedagog będzie pracować od g.7 30

Napisany 2019-08-28 przez a.rybinska