Jesteś tutaj: Start / Polityka prywatności

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Serwis internetowy nie udostępnia osobom trzecim informacji pochodzących z formularzy kontaktowych umieszczonych w serwisie, poczty e-mail przesyłanej bezpośrednio chyba że stosowny organ administracji publicznej lub sąd wystąpi o ich udostępnienie. [USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.(Dz. U. z dnia 29 października 1997 r.)]

Wszelkie dane osobowe lub instytucji pochodzące z formularzy kontaktowych w tym serwisie lub poczty e-mail przesyłanej bezpośrednio nie są przedmiotem obrotu handlowego.

Nie odpowiadamy za politykę prywatności serwisów, do których prowadzą linki z tego serwisu

Zbieramy i analizujemy dane wynikające z logów systemowych.

Jako propagatorzy idei dostępności i użyteczności stron internetowych w Internecie dokładamy wszelkich starań aby nasz serwis był maksymalnie bezpieczny dla użytkowników.

Hania z 7c, Paweł z 6b i Adam z 8b otrzymali w tym roku stypendium za osiągnięcia naukowe (i sportowe) – uroczysta Gala wręczenia stypendiów odbędzie się 18 września o godz.12 ( na ul. Bruknera - proszę Rodziców o deklarację towarzyszenia dzieciom)

Napisany 2019-08-29 przez a.rybinska