1 czerwca 2021

3b poznaje ptaki

Hania z 7c, Paweł z 6b i Adam z 8b otrzymali w tym roku stypendium za osiągnięcia naukowe (i sportowe) – uroczysta Gala wręczenia stypendiów odbędzie się 18 września o godz.12 ( na ul. Bruknera - proszę Rodziców o deklarację towarzyszenia dzieciom)

Napisany 2019-08-29 przez a.rybinska

Informacje:

Polityka edukacyjna MEN

Rok szkolny 2020/2021.

1. Wdrażanie nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem edukacji przyrodniczej i matematycznej. Rozwijanie samodzielności, innowacyjności i kreatywności uczniów.
  2. Wdrażanie zmian w kształceniu zawodowym, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia osób dorosłych.
  3. Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz wsparcia psychologiczno – pedagogicznego wszystkim uczniom z uwzględnieniem zróżnicowania ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych.
  4. Wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych.
  5. Działania wychowawcze szkoły. Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych.
  6. Uwzględnienie w procesach edukacyjnych wymagań egzaminacyjnych dotyczących egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego przeprowadzanego w roku 2021.

Cała Polska czyta dzieciom

Wychowanie przez czytanie