1 czerwca 2021

3a wspiera ptaki

Stypendium "Solidarni" Fundacji św.Mikołaja: Rodziców zapraszam do zapoznania się z kryteriami oraz zachęcam do wpłat! Najważniejsze zmiany: - wyższe stypendium - min. 2000 zł dla jednego ucznia na rok szkolny. Stawiamy na realną pomoc! - przeznaczenie stypendium - Stypendium św. Mikołaja ma przede wszystkim pomagać w rozwoju pasji i talentów, zmniejszać nierówności edukacyjne, dawać szanse rozwojowe (dlatego chcemy aby było przeznaczone w pierwszej kolejności na kursy, zajęcia dodatkowe, korepetycje, potrzebny sprzęt, materiały, książki, pomoce naukowe itp). To nasz cel! - możliwość rozliczenia wydatków ze stypendium poprzez zaświadczenie w sytuacji niemożliwości przedstawienia faktury (np. zaświadczenie o udzielanych korepetycjach. - DOKUMENTY Komplet dokumentów znajduje się również na portalu stypendialnym: https://stypendia.mikolaj.org.pl/

Napisany 2019-09-02 przez a.rybinska