Dla uczniów

- informacje dotyczące naszej szkoły skierowane do uczniow. Znajdziesz tu: ogłoszenia, przydatne linki, dokumenty i inne...

Dla rodziców

- informacje dotyczące naszej szkoły skierowane do rodzicow. Znajdą tu Państwo: ogłoszenia, informacje dotyczące porad psychologa, pedagoga, logopedy i wiele innych...

Dla nauczycieli

- informacje dotyczące naszej szkoły skierowane głównie do nauczycieli. Znajdą tu Państwo: ogłoszenia i komunikaty, publikacje nauczycielskie i wiele innych...

We wtorek (8X) o godz.11.30 zapraszam nowych uczniów, zainteresowanych wolontariatem do świetlicy/czytelni - spotkanie organizacyjne .

Napisany 2019-10-07 przez a.rybinska


Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, iż w tegorocznych wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego nasza społeczność szkolna na swojego PRZEWODNICZĄCEGO wybrała Michała Krupę z klasy 8a z sumą głosów 84 natomiast na ZASTĘPCĘ PRZEWODNICZĄCEGO wybrana została Marta Czyszczoń z klasy 7a z sumą głosów 78. G R A T U L U J E M Y Gratulujemy również i dziękujemy wszystkim kandydatom! Michałowi i Marcie życzymy sukcesów w pełnieniu nowych funkcji!

Napisany 2019-10-07 przez k.junik


Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele! Z przyjemnością informuję, iż w dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020. Głosowali zarówno obecni uczniowie, jak i nauczyciele! Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi już w najbliższy poniedziałek na apelu szkolnym. Dziękujemy wszystkim kandydatom oraz wyborcom! UROCZYSTY APEL, NA KTÓRYM ZOSTANĄ OGŁOSZONE WYNIKI, ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 7 PAŹDZIERNIKA NA 5 GODZINIE LEKCYJNEJ. POTRWA OKOŁO 15 MINUT. PROSIMY WSZYSTKICH O PRZYBYCIE.

Napisany 2019-10-04 przez k.junik


Proszę o zwrot podpisanych kart (z potwierdzeniem wybranego terminu) zajęć z zakresu pomocy p-p/. We wtorek 8 X zmiana godzin pracy: pedagog od 8.00, psycholog od 11.30 (po g.13. zajęć indywidualnych nie będzie)

Napisany 2019-10-04 przez a.rybinska


Szanowni Państwo, Szanowni Nauczyciele, Szanowni Rodzice, zapraszamy do wzięcia udziału nauczycieli/wychowawców oraz rodziców w otwartych spotkaniach projektu edukacyjno-społecznego: pn. SOR – Spotkanie – Otwartość – Rozmowa (rozumienie, rozwiązanie). Proponujemy Państwu cykl bezpłatnych zajęć w formie konwersatorium i seminarium dla wychowawców szkół podstawowych, rodziców/opiekunów, seniorów, osób zainteresowanych. Raz w miesiącu od października 2019 r. do kwietnia 2020 spotkamy się z Państwem, żeby wspierać konstruktywne rozwiązania w obszarze komunikacji interpersonalnej i społecznej w relacjach nauczyciele – wychowawcy, wychowawcy – rodzice, dyrektorzy – wychowawcy, rodzice dzieci szkół podstawowych, opiekunowie, inne osoby zainteresowane w środowisku szkoły. Zależy nam na budowaniu kultury szkoły i podmiotów współpracujących, w oparciu o poszukiwanie dostępu do aktualnej wiedzy, z zakresu/ obszaru relacji międzyludzkich, zdrowia, użytkowego wykorzystania projektów kulturalnych i regionalnych oraz informacji wielokulturowej. Spotkania poprowadzą eksperci, specjaliści oraz dyrektorzy szkół. Już dziś zapraszamy Państwa do udziału. Najbliższe spotkanie SOR – Spotkanie – Otwartość – Rozmowa dla nauczycieli/wychowawców odbędzie się: 16 października 2019 r., godz. 15:00 – 16:30 w WCRS, pl. Dominikański 6, sala 210, II p. dla rodziców/opiekunów..: 6 listopada 2019 r., godz. 16:30 – 18:30 w WCRS, pl. Dominikański 6, sala 323, III p. Serdecznie proszę o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym. Zapisy: zapraszam do kontaktu, [ proszę o podanie: w tytule Zgłoszenie SOR/ w treści maila: imię i nazwisko, mail, telefon, wybrany termin ] mail: bogumila.katkowska@wcrs.wroclaw.pl

Napisany 2019-10-03 przez a.rybinska


Na przełomie września i października Wolontariat zaprasza uczniów wszystkich klas do zbiórki cebulek żonkili. Zasadzimy je przed budynkiem na ul.Pawiej. Klasy starsze zapraszamy do ZORGANIZOWANIA akcji- żonkil w doniczce. Wyhodowane żonkile przekażemy na wiosnę na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla dzieci – zasadźmy POLA NADZIEI! Z okazji Dnia Nauczyciela nasi nauczyciele od lat przystępowali i do akcji "Zamiast kwiatka" na rzecz hospicjum dla dzieci.

Napisany 2019-09-27 przez a.rybinska


W dniu 3.09.2019 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste otwarcie boiska sportowego.
->>ZOBACZ
Lucyna Cempel
DyrektorSP23

Napisany 2019-09-20 przez dyrektor


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Next >>

Powered by CuteNews

Informacje:

Polityka edukacyjna MEN
Cała Polska czyta dzieciom


Wychowanie przez czytanie


BohaterOn


Dziasiaj z inPETem


Wizja szkoły

W naszej szkole dążymy do wychowania ucznia mającego świadomość, że jest członkiem społeczności ludzkiej. Uczymy kochać, szanować, żyć kulturą i tradycją narodu polskiego, Dolnego Śląska i Wrocławia. Wychowujemy ucznia świadomego i odpowiedzialnego, posiadającego wiedzę i umiejętności konieczne do przyszłego funkcjonowania we współczesnym świecie.

Kontakt

Tel.:+48 71 798 68 46
E-mail: post@sp23wroc.pl
Strona internetowa: www.sp23wroc.pl

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu
ul. Przystankowa 32
52-235 Wrocław
Polska