Jesteś tutaj: Start

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 WE WROCŁAWIU IM. GEN. STEFANA "GROTA" ROWECKIEGO

Konkursy

Eliminacje szkolnego etapu konkursu zakończone. Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: przewodnicząca Pani Lucyna Cempel, członkowie komisji: Pani Anna Długołęcka-Zamiar, Pani Karolina Junik, Pani Ewa Sawicka, Pani Zuzanna Hauza, zgodnie z kryteriami konkursowymi oceniła wszystkie zgłoszone 24 prezentacje. Uczniowie, którzy otrzymali najwyższą liczbą punktów - przechodzą do II etapu: Oliwia Warmuz – 46,5 pkt., Milena Biegluk – 45 pkt., Natalia Toroszewska – 45 pkt. Komisja również przyznała wyróżnienia dla : Barbary Śnieżyk – 42 pkt.Filipa Żaka – 41 pkt., Antoniny Tomaszewskiej - 41 pkt., Jakuba Kosaka – 40,5 pkt., Kariny Shtelmakh – 40,5 pkt. Wielkie gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wkład pracy. Zwycięzcom życzymy powodzenia na II etapie konkursu. Doradca zawodowy

Napisany 27 Jan 2023 przez z.hauza

Prace proszę przesyłać na adres esawicka2801@edu.wroclaw.pl.

Napisany 25 Jan 2023 przez a.niksinska

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Zapisy na konkurs do 22.12.br. u pani Marii Wagner-Plus.

Szczegóły pod linkiem. KONKURS

Napisany 01 Dec 2022 przez a.niksinska

Wielkimi krokami zbliża się termin zgłoszenia dzieci do Olimpiady zintegrowanej "OLIMPUSEK"

"Olimpiada Olimpusek polega na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej.

Olimpiady pozwalają także na rozwijanie wyobraźni i myślenia twórczego dzieci. Sprawdziany obejmują zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy." Zapisy do 10 grudnia- u wychowawcy. Koszt przystąpienia do Olimpiady 14,00 zł od dziecka- płatne również u wychowawcy.

Olimpiada zostanie przeprowadzona 11.01.2023 r.

Regulamin Olimpiady - link : Regulamin

Napisany 01 Dec 2022 przez adm

W związku ze zbliżającą się 104 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszam uczniów klas: V - VIII do udziału w Wielkim Teście o Niepodległości. Test będzie można napisać w dniu 10 listopada (w czwartek) poprzez zalogowanie się do portalu testowego, który znajduje się pod linkiem: https://www.testportal.pl/test.html?t=U2gnv6j8uusv Uwaga ! Należy skopiować link i wkleić go do wyszukiwarki, test stanie się aktywny w dniu 10 listopada. Następnie po wejściu w niego należy podać swoje imię i nazwisko oraz klasę. Test składa się z 25 pytań (20 - jednokrotnego wyboru oraz 5- ciu pytań otwartych, na które należy krótko odpowiedzieć). Na każde pytanie przewidziana jest jedna minuta. Zwycięzcy w poszczególnych klasach zostaną wyróżnieni Zachęcam do wspaniałej zabawy, która pozwoli przypomnieć ważne wydarzenia z historii dla nas jakże ważnej, bo z odzyskiwania przez nasz kraj suwerenności. Również wszystkim, którzy się zdecydują życzę wysokich wyników.

Napisany 05 Nov 2022 przez a.zajac

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... Next >>