● Agnieszka Rybińska - pedagog szkolny

Polecam ciekawe wykłady : https://youtu.be/35r4TdcEVew

Napisany 2021-02-25 przez a.rybinska

Jeśli ktoś z naszych uczniów ma jeszcze problem z komputerem, to proszę o kontakt: mamy kilka (niepełne zestawy), które otrzymaliśmy jako darowiznę i możemy sprezentować uczniom. Info + kontakt: wew.140 w godzinach pracy pedagoga

Napisany 2021-02-24 przez a.rybinska

Szanowni Państwo, informuję, że od 19 lutego pracuję już tylko w trybie stacjonarnym. Wg starego grafiku (jak w zakładce pedagog) . Zatem kontakt: wewn.140. dziennik, czat teams (nie: aplikacja, bo jestem w gabinecie). Istnieje też możliwość zmodyfikowania terminów zajęć indywidualnych - zapraszam do kontaktu.

Napisany 2021-02-23 przez a.rybinska

warto też wejść na stronę https://oke.wroc.pl/materialy-dodatkowe/ gazetaprawna.pl poleca: ⚠RODZICE⚠Od poniedziałku z Dziennikiem Gazetą Prawną Testy i arkusze ósmoklasisty.🖊📖 Kolejne tygodnie zdalnej nauki? Zastanawiasz się, jak pomóc dziecku w efektywnym przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty? Skorzystaj ze sprawdzonych sposobów! 🔘W poniedziałek 22 lutego – Egzamin ósmoklasisty JĘZYK POLSKI 🔘We wtorek 23 lutego - Egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 🔘W środę 24 lutego - Egzamin ósmoklasisty JĘZYK ANGIELSKI Książki z testami i arkuszami egzaminacyjnymi pozwalają samodzielnie ćwiczyć rozwiązywanie zadań. Umożliwiają powtórzenie wszystkich zagadnień występujących na egzaminie ósmoklasisty oraz sprawdzenie prawidłowych odpowiedzi i punktacji. Książki kupisz w punktach sprzedaży prasy oraz w sklep.infor.pl.

Napisany 2021-02-23 przez a.rybinska

Tydzień Walki z DepresjąII Tydzień Walki z Depresją 16 tSpSonngsoauoduredfdlzo.g · 💡Dr Piotr Znamirowski zaprasza na wykład! Czy farmakoterapia i psychoterapia zmienia mózg❓ ❤️ Każda osoba chorująca na depresję powinna wiedzieć jak najwięcej o samej chorobie i jej leczeniu. Na wykładzie dowiesz się m.in.: Czy zawsze trzeba brać leki? Czy przerwanie terapii wpływa na przebieg choroby? Jaka metoda leczenia depresji jest najskuteczniejsza – farmakoterapia czy psychoterapia? W jakich sytuacjach należy skorzystać z jednej i drugiej, jednocześnie? @cfrlubin @stowarzyszenieotwartedrzwi @kghm to my https://youtu.be/p4yttop9uug

Napisany 2021-02-23 przez a.rybinska

Klasy III zapraszają: dołączcie się do zbiórki dla psów i kotków... karton znajduje się na Przystankowej (zostawcie kartkę z nazwiskiem darczyńcy). Dziękujemy![

Napisany 2021-02-23 przez a.rybinska

Komputerowe wsparcie w pandemii Dziękujemy Sponsorom i Wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu brakującego sprzętu dla naszych uczniów w czasie pandemii. Marzy nam się więcej, ale sytuacja wydaje się być opanowana. Szczególne podziękowania należą się: • Pani Joannie Wysockiej- Gazda (Ogrody Edukacyjne), która jako pierwsza nas wsparła • Radzie Rodziców: p. Elżbiecie Pindral, p. Marii Gandeckiej – Mistrzyniom organizacji • Pani Marcie Tomaszewskiej, Panu Prezesowi i Panu Kierowcy z firmy Gazoprojekt – hojnym Sponsorom • Anonimowym Darczyńcom z osiedla Wojszyce (1) i grupy FB - Widzialna Ręka (2) • Pracownikom socjalnym ZTPS nr V MOPS we Wrocławiu, a w r.2021: Państwu Adamiec, Panu Sebastianowi Kasprzycy i firmie SELENA oraz • pani Antoninie Grządkowskiej i Fundacji św. Mikołaja oraz Bankowi HSDC / Radio 357, którzy w tym semestrze przekazali nam trzy nowe komputery dla dzieci.

Napisany 2021-02-19 przez a.rybinska

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... Next >>