● Psycholog - Marta Kowal
      (budynek ul. Przystankowa)

GRAFIK PRACY -<< ZOBACZ

Aktualności:
  Trening uważności dla dzieci 6-9lat.
Szanowni Państwo! Ruszyły zapisy na trening uważności we Wrocławiu, zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą:

"Po co mojemu dziecku taki trening?
Nasze dzieci najczęściej nie wiedzą, jak koncentrować swoją uwagę – jest to dla nich pojęcie abstrakcyjne. Mają jednak świadomość, że jest to coś, czego nie umieją, a dorośli właściwie nie wiedzą, jak im to wyjaśnić.
Program Eline Snel „Uwaga, to działa!” daje im narzędzia do rozwijania umiejętności koncentracji uwagi, a ponadto świadomości własnego ciała, emocji, bycia uważnym zarówno na siebie, jak inne dzieci.

Korzyści:

• wzrost koncentracji (lepsza wydajność uczenia się) i polepszenie pamięci
• wzrost zdolności radzenia sobie z emocjami, frustracjami, bólem i napięciem
• długoterminowy i zauważalny spadek dolegliwości, takich jak zmęczenie, choroby, niepokój i bezsenność
• zauważalny wzrost zdolności relaksowania umysłu i ciała
• więcej energii, równowagi, przyjemności z życia
• więcej odpowiedzialności za siebie, innych i środowisko
• polepszenie relacji interpersonalnych"

ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5dPR2uaPWUlmP3IflUKLtJfKbTAWyc54pMpyZSZnPnI18zw/viewform
  m.kowal     12-03-2018 21:28
  Program rozwijający umiejętności dziecka dla kl. I - III
Szanowni Państwo!

W roku szkolnym 2016/2017 prowadzony będzie program Ortograffiti z Bratkiem dla dzieci, które przejawiają różne trudności (w czytaniu, pisaniu, a także w aspekcie społeczno - emocjonalnym).
"Metoda Ortograffiti z Bratkiem została pomyślana i przygotowana właśnie tak, by zachęcała dzieci do pracy. Dziecko pracujące Metodą Ortograffiti nie tylko będzie lepiej czytało i pisało, ale także jego rozwój emocjonalno-społeczny będzie wciąż stymulowany."

Więcej na temat tej metody można poczytać na stronie:

Bardzo proszę o zgłaszanie dzieci do wychowawców klas lub przez e-mail psycholog.sp23@wp.pl
  m.kowal     31-08-2016 19:59