SUKCESY


Gratulacje dla Hanny Gąsior z kl. 8b, dostała się do finału konkursu lingwistyczno- matematycznego "Wieża Babel"

Napisany 2020-02-23 przez a.haszto


22 stycznia odbył się FINAŁ Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego. - zDolny Ślązak. Laureatką konkursu została Julia Chromicz- uczennica klasy 8b.  Serdeczne gratulacje!!!

Napisany 2020-02-06 przez a.niksinska


W dniach 28-29 lutego odbędzie się II część finału konkursu zDolny Ślązak z języka angielskiego, z naszej szkoły zakwalifikowała się do tego etapu uczennica klasy 8a - Aleksandra Bober.  Serdeczne gratulacje!!!

Napisany 2020-02-06 przez a.niksinska


W październiku odbył się szkolny etap konkursów zDolny Ślązak organizowanych przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. W 9 konkursach przedmiotowych wzięło udział 103 uczniów. Z tej ogromnej liczby do etapów powiatowych zakwalifikowało się aż 19 uczniów: ALEKSANDRA BIENIASZ (j.angielski), ALEKSANDRA BOBER (j.angielski), TOMASZ CEGIELSKI (j.angielski), JULIA CHROMICZ (biologia), HANNA GĄSIOR (fizyka), AMELIA GŁUSZAK (j.polski i j.angielski), DOMINIK JASEK (matematyka), MIKOŁAJ KACYNEL (j.polski), DOMINIK KLAIBER (j.niemiecki), TYMON KOTOWSKI (fizyka i chemia), FILIP LATUSZEK (j.angielski), JAKUB LATUSZEK (j.angielski), POLA PAŹDZIOREK (j.angielski), NICOLL SAWIC (j.angielski), OLIWIER SOBOL (j.angielski), ZOFIA SZECHIŃSKA (j.angielski), ANNA UCINEK (j.angielski), WERONIKA WŁODARCZYK (j.angielski) i ZUZANNA ZABŁOTNI (j.polski i j.angielski) Do etapu wojewódzkiego (I części finału - pisemnej) zakwalifikowało się 3 uczniów: ALEKSANDRA BOBER (j.angielski), JULIA CHROMICZ (biologia) oraz DOMINIK KLAIBER (j.niemiecki, zakwalifikował się również do II części finału)) Wszystkim uczniom, a szczególnie uczestnikom finału, serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników : !

Napisany 2020-01-27 przez a.niksinska


Z przyjemnością informujemy, że dnia 13. stycznia 2020r. odbył się III etap konkursu na szczeblu wojewódzkim, do którego zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Dominik Klaiber i zdobywając bardzo dobre wyniki dostał się do II etapu finałowego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Napisany 2020-01-25 przez m.kalwik


India Maag, uczennica kl. 4a zajęła V miejsce i uzyskała tytuł Laureata. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Napisany 2020-01-25 przez m.kalwik


Z przyjemnością informujemy, że dnia 10. stycznia 2020r. w Instytucie Romanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się II etap okręgowy OJF, do którego zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Krzysztof Grzechnik. Serdecznie gratulujemy i w oczekiwaniu na wyniki trzymamy mocno kciuki, abyśmy cieszyli się jego sukcesami również w kolejnym etapie.

Napisany 2020-01-25 przez m.kalwik


<< Previous 1 2 3 Next >>

Powered by CuteNews

Wizja szkoły

W naszej szkole dążymy do wychowania ucznia mającego świadomość, że jest członkiem społeczności ludzkiej. Uczymy kochać, szanować, żyć kulturą i tradycją narodu polskiego, Dolnego Śląska i Wrocławia. Wychowujemy ucznia świadomego i odpowiedzialnego, posiadającego wiedzę i umiejętności konieczne do przyszłego funkcjonowania we współczesnym świecie.

Kontakt

Tel.:+48 71 798 68 46
E-mail: post at sp23wroc.pl
Strona internetowa: www.sp23wroc.pl

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu
ul. Przystankowa 32
52-235 Wrocław
Polska