Świetlica

Witamy w nowym roku, który w Chinach będzie pod znakiem Szczura, dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy do przygotowania orientalnych szczurków Przygotujcie je z masy papierowej, plasteliny, ciastoliny, namalujcie lub zróbcie tak jak podpowiada wam wyobraźnia! Pamiętajcie aby prace miały w sobie coś orientalnego- kolory, symbole, charakterystyczne motywy dla Chin. Na szczurki czekamy do 07.02 Do dzieła!

Napisany 2020-01-07 przez j.trelka-stanczyk

Podczas trwania Kiermaszu Świątecznego zapraszamy serdecznie aby odwiedzić również nasze stoisko, dzieci wykonały śliczne ozdoby i włożyły w to ogrom pracy.

Napisany 2019-12-11 przez j.trelka-stanczyk

5 XII obchodziliśmy Dzień Wolontariusza Ola i Zuzia zainfekowały dzieci wirusem pomagania, a p.Prezydent Jacek Sutryk przekazał cukierki dla szkolnych wolontariuszy - dziękujemy! Najmłodsi wolontariusze (Michał i Anastazja dostali śpiewniki kolęd. W tym miesiącu mamy mnóstwo akcji - info u p.Pedagog i p.Iwonki. Co można robić?...Podpowiedzą Wam także członkowie grupy wolontariatu i samorządu szkolnego. Zdjęcia wkrótce w galerii.

Napisany 2019-12-06 przez a.rybinska

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w ciekawym konkursie. https://www.polskieradio.pl/18/4562/Artykul/2370149,Poznaj-nowa-strone-Polskiego-Radia-Dzieciom Święta coraz bliżej!

Napisany 2019-11-24 przez j.trelka-stanczyk

W październiku w klasie 1b i 1d zorganizowaliśmy konkurs na podstawie książki, którą czytamy ( "Moje szczęśliwe życie" Evy Eriksson) Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej na podstawie treści opisanych w książce. Dziękujemy za Wasze prace, wszystkie były wspaniałe! Oto wyniki konkursu: 1 miejsce Zosia 1d 2 miejsce Nikodem 1b 3 miejsce Pola 1b Wyróżnienia : Maks 1b i Teodor 1d Gratulujemy!

Napisany 2019-11-07 przez j.trelka-stanczyk

W roku szkolnym 2019/20 mamy następujące grupy: Grupa poranna : Klasy : 1d i 3b s.1 Grupy popołudniowe: Klasy: 1a i 1c s.4 (pani Marta,Angelika i Martyna) Klasy 1b i 1d s.1 (pani Asia i Basia) Klasa 2a i 3b (pani Monika i pani Róża) s.12 Klasa 2b (pani Marta) s.10 Klasa 3a (pan Krzysztof) s.6 po godzinie 15.00 grupy łączą się

Napisany 2019-10-16 przez j.trelka-stanczyk

<< Previous 1 2 Next >>