Jesteś tutaj: Start

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 WE WROCŁAWIU IM. GEN. STEFANA "GROTA" ROWECKIEGO

WE WROCŁAWIU...

23 kwietnia 2022 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika zaprasza dzieci i młodzież na Plener Plastyczny w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zbiórka o godz. 10:00 przy wejściu od ul. Sienkiewicza. Dla uczestników pleneru wstęp do ogrodu jest bezpłatny.

Prosimy zaopatrzyć się we własne materiały plastyczne.

Napisany 2022-04-07 przez m.zinczuk

VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma doświadczania sztuki! Prace słynnego artysty zaprezentowane są dzięki technologii Digital Art 360, która przenosi widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza.

W Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1). Ekspozycja będzie dostępna dla widzów do 12 czerwca 2022r.

Więcej: https://wystawavangogh.pl/

Napisany 2022-03-21 przez m.zinczuk

Napisany 2022-01-20 przez dyrektor

Wrocławski Budżet Obywatelski to inicjatywa, dzięki której w mieście powstało już kilkaset nowych miejsc – m.in. placów zabaw, parków, siłowni zewnętrznych, obiektów sportowych czy dróg rowerowych. To mieszkańcy Wrocławia wybierają, jakie projekty mają zostać zrealizowane. Co ważne, w głosowaniu WBO nie ma ograniczeń wiekowych - dzieci również mogą głosować.

Napisany 2021-10-01 przez dyrektor

Od 30 września do 22 października 2021 roku na wrocławskim rynku będzie można podziwiać prace laureatów największego na świecie konkursu fotograficznego CEWE Photo Award. W tegorocznej edycji zgłoszono ponad 600 000 zdjęć ze 170 krajów. Jurorzy, znani na całym świecie fotograficy, pod przewodnictwem francuskiego fotografa Yanna Arthusa-Bertranda, wyłonili zwycięzców w aż 10 kategoriach. Dodatkowo, tym razem tę unikalną wystawę wzbogacą prace Bartosza Stróżyńskiego.

Hasło przewodnie konkursu brzmi „Nasz świat jest piękny” i ma na celu inspirowanie miłośników fotografii do dzielenia się niezwykłymi momentami, uchwyconymi w kadrze.

Ilość zgłoszonych prac to dla nas powód do ogromnej dumy i radości. Zależało nam na tym, by stworzyć przyjazną przestrzeń, w której pasjonaci będą mogli zaprezentować swoje zdjęcia szerokiej publiczności, czerpiąc przy tym inspirację od innych. Tak duży sukces kolejnej już edycji CEWE Photo Award to dowód na to, że fotografia jest ważnym środkiem artystycznej ekspresji, który pozwala ludziom na cieszenie się pięknem otaczającego świata każdego dnia, w rozmaitych sytuacjach – mówi Monika Michalska-Matusik, Head of Communication CEWE w Polsce.

Na wystawie pojawią się prace 10 laureatów w 10 kategoriach: architektura i technika, podróże i kultura, gotowanie i jedzenie, hobby i czas wolny, aerofotografia, sport, ludzie, natura, zwierzęta, krajobrazy.

Napisany 2021-09-21 przez m.zinczuk

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... Next >>