WE WROCŁAWIU...

Napisany 2020-12-22 przez a.iwanicka

Poświętuj komuś święta! zachęcamy wrocławian, by podzielili się życzeniami i drobnymi upominkami nie tylko z bliskimi Wystarczy, że zostawicie pod drzwiami kartkę świąteczną lub własnoręcznie upieczone pierniczki, a możecie macie pomysł na coś jeszcze innego? Odbiorcami serdecznych życzeń mogą być seniorzy, sąsiedzi, znajomi z osiedla czy ulubieni sprzedawcy z pobliskiego sklepu Zachęcamy do dołączenia W tym roku podczas akcji

Napisany 2020-12-17 przez a.rybinska

Zupa na Wolności 30ht cSlapistoonerpaddnsa osn mssmord2l0i:medr0csn3 · Zmarzłeś dzisiaj? Wyobraź sobie, że jedynym miejscem gdzie możesz schować się przed zimnem jest autobus miejski, wiata przystankowa lub przy odrobinie szczęścia-klatka schodowa gdzie będziesz mógł przeczekać do rana. I tak codziennie. Bez rozgrzewającej kąpieli czy kubka herbaty... Zima daje już o sobie znać dlatego ogłaszamy kolejną ZBIÓRKĘ CIEPŁYCH UBRAŃ dla tych, którzy nie mają dokąd uciec przed zimnem. Potrzebujemy: SWETRÓW, BLUZ, KURTEK, CZAPEK, SZALIKÓW RĘKAWICZEK, SPODNI, TERMOSÓW, ŚPIWORÓW, SKARPET, KALESONÓW I BIELIZNY Jeżeli masz u siebie coś czym chciałbyś się z nami podzielić daj znać pod postem lub w prywatnej wiadomości. Możesz także napisać bezpośrednio do Emilia Brudniak. Jeżeli nie masz nic do oddania a chciałbyś wesprzeć naszą akcje możesz przelać nam swoją cegiełkę na konto Fundacji Szerszy Krąg wspierającej strukturalnie Zupę - mBank 07 1140 2004 0000 3302 7923 3990. Przelewy powinny być zaopatrzone tytułem „Pakiety ciepła. Darowizna na cele statutowe.” Rozdaliśmy już ponad 120 pakietów z ciepłymi ubraniami a nasz magazyn jest gotowy na kolejną dostawę. Pomożecie?!

Napisany 2020-12-17 przez a.rybinska

Komputerowe wsparcie w pandemii Dziękujemy Sponsorom i Wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu brakującego sprzętu dla naszych uczniów w czasie pandemii. Marzy nam się więcej, ale sytuacja wydaje się być opanowana. Szczególne podziękowania należą się: • Pani Joannie Wysockiej- Gazda (Ogrody Edukacyjne), która jako pierwsza nas wsparła • Radzie Rodziców: p. Elżbiecie Pindral, p. Marii Gandeckiej – Mistrzyniom organizacji • Pani Marcie Tomaszewskiej, Panu Prezesowi i Panu Kierowcy z firmy Gazoprojekt – hojnym Sponsorom • Anonimowym Darczyńcom z osiedla Wojszyce (1) i grupy FB - Widzialna Ręka (2) • Pracownikom socjalnym ZTPS nr V MOPS we Wrocławiu • Fundacji św. Mikołaja i Bankowi HSDC!

Napisany 2020-12-15 przez a.rybinska

Tydzień tolerancji - zajęcia antydyskryminacyjne w SP 23: Klasy 7 skorzystały z zajęć „Różnorodność daje moc”, organizowanych przez fundację Freya. Klasy 8 mogą skorzystać z zajęć „Stereotypy, uprzedzenia, dyskryminacja – reaguj!” , organizowanych przez WCRS (+ Kultura równości) oferta: http://www.dfop.org.pl/.../oferta-edukacji... We wrześniu klasy 6 skorzystały z „Cool-turalnie…w Irlandii”- org. Fundacja Freya ZAPRASZAMY!

Napisany 2020-11-19 przez a.rybinska

Napisany 2020-11-12 przez dyrektor

Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej "UP-Date" 8 lttSdhsipusosdghtosnprsatdohruaee dog 14:d5ct6a · Zapraszamy na bezpłatny trening antydyskryminacyjny dla rodziców i prawnych opiekunów uczniów i uczennic wrocławskich szkół. 📆 28-29 listopada 2020 (sobota-niedziela) 🕘 9.00 - 16.00 ⏳ Termin nadsyłania zgłoszeń: 20 listopada 2020 😷 Trening odbędzie się w formie stacjonarnej z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa epidemicznego. 🔍 Szczegóły i formularz rejestracyjny na stronie www.up-date.org.pl.

Napisany 2020-11-10 przez a.rybinska

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>