W środę 6.12.2023r i czwartek 7.12.2023r  w Naszej Szkole odbył się wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Rodzice i dzieci bardzo się zaangażowali. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, upominki, można było wziąć udział w licytacji choinek i w loterii…….  Były też różne pyszne domowe ciasta, babeczki.  Wszystko było takie piękne, że aż szkoda było sprzedawać.
Wszystkim uczestniczącym w kiermaszu serdecznie i z całego serca bardzo dziękujemy.  Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli Radę Rodziców. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.
Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.

Skip to content