Aby zapisać ucznia do świetlicy należy złożyć w sekretariacie szkoły podanie oraz wypełnić Kartę Zapisu https://sp23wroc.pl/swietlica/
Prosimy aby Karty Zapisu były dostarczone w dniu rozpoczęcia roku szkolnego i zawierały wszystkie niezbędne informacje o uczniach.
Wszystkie dokumenty, upoważnienia, numery kontaktowe tracą ważność z dniem 26.06.2026r zatem opiekunowie przyszłych klas 2-3 i starszych muszą również wypełnić powyższe dokumenty.