W związku ze zbliżającą się 104 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszam uczniów klas: V – VIII do udziału w Wielkim Teście o Niepodległości. Test będzie można napisać w dniu 10 listopada (w czwartek) poprzez zalogowanie się do portalu testowego, który znajduje się pod linkiem: https://www.testportal.pl/test.html?t=U2gnv6j8uusv
Uwaga ! Należy skopiować link i wkleić go do wyszukiwarki, test stanie się aktywny w dniu 10 listopada. Następnie po wejściu w niego należy podać swoje imię i nazwisko oraz klasę. Test składa się z 25 pytań (20 – jednokrotnego wyboru oraz 5- ciu pytań otwartych, na które należy krótko odpowiedzieć). Na każde pytanie przewidziana jest jedna minuta.
Zwycięzcy w poszczególnych klasach zostaną wyróżnieni Zachęcam do wspaniałej zabawy, która pozwoli przypomnieć ważne wydarzenia z historii dla nas jakże ważnej, bo z odzyskiwania przez nasz kraj suwerenności. Również wszystkim, którzy się zdecydują życzę wysokich wyników.

Skip to content