Eliminacje szkolnego etapu konkursu zakończone. Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: przewodnicząca Pani Lucyna Cempel, członkowie komisji: Pani Anna Długołęcka-Zamiar, Pani Karolina Junik, Pani Ewa Sawicka, Pani Zuzanna Hauza, zgodnie z kryteriami konkursowymi oceniła wszystkie zgłoszone 24 prezentacje. Uczniowie, którzy otrzymali najwyższą liczbą punktów – przechodzą do II etapu: Oliwia Warmuz – 46,5 pkt., Milena Biegluk – 45 pkt., Natalia Toroszewska – 45 pkt. Komisja również przyznała wyróżnienia dla : Barbary Śnieżyk – 42 pkt.Filipa Żaka – 41 pkt., Antoniny Tomaszewskiej – 41 pkt., Jakuba Kosaka – 40,5 pkt., Kariny Shtelmakh – 40,5 pkt. Wielkie gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wkład pracy. Zwycięzcom życzymy powodzenia na II etapie konkursu.
Doradca zawodowy

Skip to content