Trwają zapisy na bezpłatne, całodzienne warsztaty historyczne dedykowane dla dzieci od 7 do 10 lat „Historia na wakacjach” w Przystanku Historia we Wrocławiu. Uczestnicy warsztatów mają zapewnione wyżywienie w formie drugiego śniadania i obiadu. W ramach warsztatów organizowane są wyjścia grupowe. Rekrutacja obywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.

Warsztaty odbędą się w Centrum Edukacyjnym Przystanek Historia Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu im. Kornela Morawieckiego, przy ul. Jana Długosza 48 (budynek A), w dniach 3-7 lipca 2023 roku, w godzinach 7:30 – 16:30. Uczestnicy warsztatów mają zapewnione wyżywienie w formie drugiego śniadania i obiadu. W ramach warsztatów organizowane są wyjścia grupowe.

Celem warsztatów historycznych jest prowadzenie działań w zakresie edukacji publicznej, popularyzacja porozbiorowej i najnowszej historii Polski jako elementu wychowania patriotycznego i umacniania tożsamości narodowej oraz upowszechnianie najważniejszych dla Narodu Polskiego wydarzeń historycznych w przyjazny dla dzieci sposób.

Rekrutacja obywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Należy wypełnić i przesłać kartę zgłoszenia na adres e-mail: kamila.balchanowska@ipn.gov.pl . Liczba miejsc jest ograniczona i maksymalnie wynosi 35 osób.

PLIKI DO POBRANIA w tym karta zgłoszenia oraz regulamin

Skip to content