Uczniowie klas 1-3 wcielili się w ulubione postacie z bajek i filmów, superbohaterów, było też kilku znanych piłkarzy. 12 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

W piątek, 12 stycznia w naszej szkole zagościł klimat kolorowego szaleństwa i zabawy, podczas karnawałowego balu przebierańców. Uczestnicy mieli okazję cieszyć się rozmaitymi zabawami przy muzyce i rywalizować w konkursach. Uczniowie wkroczyli na parkiet w wyjątkowych i kreatywnych przebraniach. W zabawie udział wzięli uczniowie w strojach superbohaterów, postaci z ulubionych bajek i filmów, był jeden kowboj i ninja. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć kilku znanych piłkarzy. Karnawałowy bal nie tylko dostarczył uczniom rozrywki, ale również pokazał, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale również przestrzeń, gdzie można doświadczyć wspaniałej zabawy i swobodnie wyrażać swoją kreatywność.

Skip to content