Kids evo:

Drodzy Rodzice,

W dniu 4.10.2023 (środa) o godz. 15.00 w szkole SP.23 ul. Przystankowa 32, Akademia Rozwoju Intelektualnego AMAKids organizuje darmowe zajęcia pokazowe z kursu Kids Evolution (techniki pamięciowe i szybkie czytanie) dla klas 4-8.

Zajęcia pokazowe trwają 60 min. Po nich Państwo zdecydują, czy dziecko przystępuje do naszej Akademii i będzie brało udział w dalszych lekcjach.

Kids Evolution to licencjonowany program dynamicznego rozwoju kompetencji dziecka w obszarze zwiększania szybkości i sprawności nauki, treningu koncentracji, rozwoju pamięci oraz zwiększenia efektywności pracy mózgu. Dodatkowymi umiejętnościami po ukończeniu naszego kursu jest umiejętność szybkiego przyswajania treści czytanych oraz średnio trzykrotny wzrost skuteczności zapamiętywania.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu na stronie: www.amakids.pl/kids-evolution

Regularne zajęcia odbywają się 1x w tygodniu i trwają 90 min. Cały kurs trwa dwa semestry. Grupy 8-10 osobowe.

Poniżej link do zapisów na zajęcia DEMO (proszę wybrać szkołę oraz termin):

W razie pytań proszę o kontakt:

Grzegorz Bzowski

Tel. 789 157 554

Mail: g.bzowski.amakids@gmail.com

Skip to content