20 września odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w biegach sztafetowych. W tym roku naszą szkołę reprezentowały 4 sztafety w poszczególnych kategoriach.

Najwięcej emocji dostarczyły dziewczęta w kategorii młodzieży szkolnej (7 i 8 klasy) w składzie: Zofia Tyburcy, Maria Tyburcy, Martyna Szmyd, Milena Szmyd, Karolina Rubaszek, Franas Iga.

Już start w Mistrzostwach Wrocławia w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się tydzień przed biegami sztafetowymi pokazał, że wśród wszystkich wrocławskich szkół będziemy walczyć o wysoką lokatę. I tak też było. Na każdej zmianie zajmowaliśmy miejsce w czołówce. Ostatecznie wywalczyliśmy Wicemistrzostwo Wrocławia i tym samym pewny awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 10 października w Olszynie Lubańskiej.

Ogromne podziękowania dla pana Marcina Marciniszyna za pomoc w opiece oraz cenne rady.

Skip to content