Miło i poinformować, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Mali artyści” organizowanym przez Centrum Handlowe Ferio Gaj. Zadaniem było wykonanie pracy plastycznej ilustrującej hasło „Witaj Wiosno”. Z zebranych prac zostanie stworzona wystawa, którą będzie można zobaczyć od 18 marca w pasażu Centrum Handlowego Ferio Gaj we Wrocławiu.
Natomiast 20.03.2023 ruszy głosowanie na Facebooku Ferio Gaj, trzy prace, które uzyskają najwięcej polubień przejdą do etapu finałowego, którym jest głosowanie klientów Ferio Gaj. Przy użyciu specjalnego żetonu, każdy klient odwiedzający centrum handlowe będzie mógł oddać swój głos na jego zdaniem najładniejszy obraz. Finałowa część konkursu odbędzie się 25.03.2023 r.

Zachęcam do odwiedzenia wystawy i oczywiście wsparcia naszych małych artystów przez oddanie głosu na ich pracę.

Skip to content