Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w akcję „PODARUJ KSIĄŻKĘ NASZEJ BIBLIOTECE SZKOLNEJ”. W miesiącu maju zachęcaliśmy do przeglądnięcia domowych zbiorów i przyniesienia do naszej biblioteki książek, których już nie będziemy czytać. Nasza prośba spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i ich rodziców. Bogaty zbiór książek przekazała nam również Dolnośląska Biblioteka Publiczna. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania i jesteśmy wdzięczni, bo dzięki Wam nasi uczniowie będą mogli poznać wiele ciekawych nowych tytułów. Dziękujemy za lektury szkolne, które na bieżąco „zaczytujemy” i popyt na tę kategorię książek wciąż jest duży. Akcja trwa jeszcze do końca maja. Książki możemy zostawiać na portierni szkoły przy ul. Przystankowej. Prosimy o dołączenie informacji o osobie, która obdarowuje bibliotekę szkolną.

Skip to content