Języki Obce w szkole

Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim z języka angielskiego! Termin eliminacji szkolnych: 25.04.2024, 8:00, biblioteka szkolna CELE KONKURSU: rozwijanie zainteresowania językiem angielskim; wspieranie uczniówuzdolnionych językowo i artystycznie ; rozwijanie kreatywności uczniów; prezentowanie efektówtwórczości artystycznej WYTYCZNE DLA UCZNIA: KRYTERIA OCENY: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: Występy uczniów oceni jury składające […]
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Kacper Siwoń z klasy 5b otrzymał II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Paint a Word! https://sp3wroc.edupage.org/news/?gtnid=181#
Uczniowie klas piątych mieli okazję uczestniczyć w ogólnopolskim wyzwaniu językowym Easter Egg Hunt. W ramach zajęć języka angielskiego wspólnymi siłami poszukiwali ukrytych na terenie szkoły zadań i rozwiązywali je w swoich grupach. Dziękujemy organizatorom wydarzenia za umożliwienie naszej szkole uczestnictwa w zabawie!
Mamy je! Wyniki ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego znajdziecie poniżej. Szczerze gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom!
Miło nam poinformować, że do II (międzyszkolnego) etapu konkursu Paint a Word organizowanego przez SP 3 we Wrocławiu przechodzą prace: Trzymamy kciuki za kolejny etap!!!
26.09 obchodziliśmy wspólnie Europejski Dzień Języków Obcych. Nasi uczniowie udali się na poszukiwanie ukrytych ciekawostek na temat języków świata – schowane w różnych zakamarkach szkoły, pozwoliły uczniom nie tylko wykorzystać dobroć technologii, lecz również współpracować i zdobywać wiedzę przez zabawę. nauczyciele języków obcych
Skip to content