Rekrutacja do klas pierwszych 2024/2025

Dziewczyny Grajcie z Nami!

Zapraszamy uczniów Państwa szkoły na darmowe zajęcia z programowania

Droga Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele oraz Wychowawcy, zapisy na warsztaty Koduj z Gigantami trwają. Są to największe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży. Mają one na celu stworzenie nowych perspektyw do rozwoju poprzez naukę programowania. Razem z Ministerstwem Edukacji Narodowej, które wspiera akcję patronatem honorowym, zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za udostępnienie informacji wśród uczniów i rodziców. Otwierają Państwo w ten sposób drzwi do nowych technologii Waszym pociechom!

W załączniku znajdziecie Państwo materiały do udostępnienia na Dzienniku Elektronicznym (np. Librus lub Vulcan), stronie szkoły oraz Facebook’u szkoły o co bardzo prosimy.

Wszystkie informacje na temat akcji znajdują się pod adresem:  http://info.kodujzgigantami.pl/szkoly

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie w naszym mieście jak i online, a trwają od 20 stycznia do 03 marca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.

Akcję honorowym patronatem wspierają:

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem  sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, która już od ponad 8 lat kształci dzieci i młodzież w zakresie programowania i nowoczesnych technologii. Szkoła jest również globalnym partnerem programu Microsoft dla Edukacji.

Koduj z Gigantami

Dziewczyny Grajcie z Nami!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny z klas IV – VIII na zajęcia sportowe z elementami treningu piłki nożnej. Zajęcia w szkolnej sali gimnastycznej prowadzone są przez wykwalifikowane trenerki z Akademii Śląska Wrocław w dniach:

poniedziałek – 14:45 – 16:15 – klasy IV – VI
poniedziałek – 16:15 – 17:45 – klasy VII – VIII

Rozpocznij z nami swoją piłkarską przygodę!

Zapisy mailowo na adres: fundacja@slaskwroclaw.pl  lub bezpośrednio u trenerek przez zajęciami.
Organizatorem treningów jest Fundacja Śląsk Wrocław, a udział w zajęciach jest bezpłatny. Dla uczestniczek, oprócz dobrej zabawy, przewidziano upominki i dyplomy.

Serdecznie zapraszamy!

Materiały i informacje dla rodziców

Dziennik elektroniczny

W naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny VULCAN. Z e-dziennika mogą korzystać zarówno uczniowie jak i ich rodzice. Warunkiem, który umożliwi Państwu rejestrację jest podanie wychowawcy swojego adresu e-mail.

Moduł UCZEŃ jest dostępny bezpłatnie dla każdego rodzica i ucznia. Umożliwia komunikację ze szkołą oraz bieżący wgląd informacje o dziecku odnotowywane w dzienniku przez nauczycieli (frekwencję, oceny, sprawdziany, uwagi). Teraz wszystko pod ręką w jednym miejscu

„Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”.

Polecamy:  www.youtube.com/channel/UC3yO6HQZrlAC6M258AUqAvA