Informacje o sprzęcie zakupionym w ramach programu Laboratoria przyszłości – 2022

W ramach wsparcia finansowego programu Laboratoria Przyszłości nasza placówka zakupiła kolejny sprzęt: tablice suchościeralne typu tryptyk z nadrukiem. Sprzęt z pewnością uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na obowiązkowych zajęciach edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, oraz kół zainteresowań .

Laboratoria przyszłości – wrzesień 2022

Laboratoria przyszłości – październik 2022

Informacje o sprzęcie zakupionym w ramach programu Laboratoria przyszłości – 2021

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Do naszej świetlicy zostały zakupione klocki, które służą najmłodszym uczniom do rozwijania zainteresowań nie tylko w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, ale również w czasie zajęć świetlicowych.